آخرین وضعیت بازاررمز ارزها در جهان

مقامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده (SEC) با نمایندگان حداقل هفت شرکت با هدف معرفی صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) گرد هم آمدند.

به گزارش کریپتوکارنسی، شرکت‌کنندگان برجسته در این گفت‌وگوها شامل نمایندگانی از بلک راک، گری اسکیل اینوست، آرک اینوست و شیرز ۲۱ بودند و منابع، منتشر کردند که حداقل به دو شرکت توصیه شده است تا تغییرات نهایی خود را تا پایان هفته ارائه دهند.

مدیران دو شرکتی که در جلسات نظارتی شرکت کرده بودند، به‌طور ناشناس فاش کردند که مقامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده مهلتی را تا ۲۹ دسامبر برای به‌روزرسانی نهایی پرونده‌های آنها تعیین همچنین اعلام کردند که هر صادرکننده‌ای که این مهلت را رعایت نکند، در زمان اولیه تاییدیه‌های بالقوه برای صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین نقطه‌ای در اوایل ژانویه قرار نخواهد گرفت.

تصمیم‌گیری در مورد پیشنهاد مشترک ارک اینوست و شیرز ۲۱ که در حال حاضر تحت بررسی مقامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده قرار دارد برای تاریخ ۱۰ ژانویه برنامه‌ریزی شده است. ناظران بازار پیش‌بینی کردند که مقامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده ممکن است چندین برنامه را به‌طور همزمان در روزهای منتهی به این مهلت تایید کند.

بر اساس صورتجلسه، نمایندگانی از صرافی‌هایی که ممکن است محصولات جدید در آنها معامله شود، مانند نزدک و سیبو، به همراه نمایندگان قانونی منتشرکنندگان نیز در این جلسات حضور داشتند.

شایان ذکر است که مقامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده به‌طور مداوم برنامه‌های مختلف برای معرفی صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین نقطه‌ای را نپذیرفتند و اغلب تنظیم‌کننده‌ به نگرانی‌هایی در مورد حساسیت بازار کریپتو به دستکاری اشاره می‌کند. تاکنون، مقامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده فقط صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین و اتریوم که به قراردادهای آتی معامله شده در بورس کالای شیکاگو مرتبط هستند را تایید کرده است.

با این وجود، در ماه‌های اخیر، نشانه‌های فزاینده‌ای مبنی بر تمایل تنظیم‌کننده‌ها به تایید حداقل برخی از ۱۳ صندوق بیت‌کوین نقطه‌ای وجود داشته است. برخی این تغییر را به حکم اساسی دادگاه تجدید نظر فدرال در ماه آگوست نسبت می‌دهند که مشخص کرد مقامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده پیشنهاد گری اسکیل را پذیرفتند.
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۶۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۲.۵۵ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۰.۹۱ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۶۵ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۴۹.۹ میلیارد دلار است که ۲۸.۳۱ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۷.۰۱ میلیارد دلار است که ۱۴.۰۴درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۴۳.۰۸ میلیارد دلار است که ۸۶.۳۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۸:۰۳ دقیقه به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت‌کوین
قیمت: ۴۳ هزار و  ۸۷۶.۱۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۹۴ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۵۶ درصد افزایش
۲- اتریوم
قیمت: ۲۳۱۵.۶۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۶۸ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۳۶ درصد افزایش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۱۶ درصد افزایش
۴-  سولانا
قیمت: ۱۱۵.۲۹دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲۲.۵۴ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵۶.۲۳ درصد افزایش
۵- بایننس کوین
قیمت: ۲۷۰.۳۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۳۴ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۱۱.۳۰ درصد افزایش
۶-  ریپل
قیمت: ۰.۶۲۱۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۲۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۲۶ درصد افزایش
۷- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۴ درصد افزایش
۸-  کاردانو
قیمت: ۰.۶۲۳۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۹۸ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۲.۱۶ درصد افزایش
۹ – آوالانچ
قیمت: ۴۸.۷۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۰.۶۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۸۴ درصد افزایش
۱۰ – دوج کوین
قیمت: ۰.۰۹۴۲۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۱.۷۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۳۹ درصد کاهش

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.