آغاز همکاری پرداخت الکترونیک سداد و شرکت پست در حوزه خدمات پرداخت الکترونیکی

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، بر اساس این تفاهم‌نامه شرکت پرداخت الکترونیک سداد ابزارها و سرویس‌های پرداختی موردنیاز خدمات پستی را تأمین خواهد کرد. تأمین دستگاه‌های کارت‌خوان سیار تحویل مرسولات، ایجاد درگاه پرداخت شرکت پست و نصب دستگاه‌های کارت‌خوان دفاتر و شعب خدمات پستی از جمله خدماتی است که شرکت پرداخت الکترونیک سداد ازاین‌پس به کاربران پست ارائه خواهد کرد.

محمود لیائی مدیرعامل شرکت ملی پست در مراسم امضای این تفاهم‌نامه که در اولین نمایشگاه پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته برگزار شد ضمن تقدیر از مشارکت شرکت پرداخت الکترونیک سداد در تجهیز ناوگان پست گفت: استفاده هرچه بیشتر از خدمات پرداخت الکترونیکی در حوزه پست به افزایش کیفیت، شفافیت و سهولت دسترسی به سرویس‌ها کمک می‌کند و امیدواریم شرکت سداد با ارائه خدمات پایدار و باکیفیت به رضایتمندی هر چه بیشتر مردم عزیزمان از پست یاری رساند.

پرداخت الکترونیک سداد و شرکت پست

محمدحسین کاشی مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد هم در تشریح اقدامات انجام شده در زمینه این همکاری گفت: ما به‌عنوان بازوی بانک ملی ایران در حوزه پرداخت الکترونیکی وظیفه خود می‌دانیم به ارتقای سطح خدمات نظام در تمامی حوزه‌ها از جمله پست کمک کنیم. با همین رویکرد نیز در هر حوزه‌ای که برای بانک ملی و شرکت پرداخت الکترونیک سداد امکان و زمینه خدمت‌رسانی فراهم باشد، همکاری و مشارکت می‌کنیم.

وی افزود: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که امروز به امضا رسید عزیزانمان در حوزه تحویل مرسولات پستی به دستگاه‌های کارت‌خوان پیشرفته مجهز می‌شوند. دستگاه‌های کارت‌خوان سداد نیز در تمامی دفاتر و شعب پست نصب خواهند شد و درگاه پرداخت الکترونیک سداد هم در پورتال شرکت پست آماده ارائه خدمات پرداخت است.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.