آپدیت گوشی های 2019 هواوی به هارمونی4

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز ، بر‌اساس بیانیه‌ی هواوی در ویبو، این شرکت قصد دارد در سه‌ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۴، دو گوشی پرچم‌دار سال ۲۰۱۹ خود، یعنی P30 و میت ۲۰ پرو را به هارمونی4 به‌روز‌رسانی کند. این یعنی دو گوشی یادشده پنج سال پس از عرضه، به‌روزرسانی خواهند شد. اپل هم معمولاً از آیفون تا پنج سال پشتیبانی می‌کند.

هارمونی۴ فقط دراختیار نسخه‌های مخصوص بازار چین قرار خواهد گرفت؛ اما انتشار آن در نوع خود غافل‌گیری بزرگی است؛ چرا‌که نام پی ۳۰ و میت ۲۰ پرو در فهرست اولیه‌ای که هواوی منتشر کرده بود، دیده نمی‌شد. گوشی‌های پرچم‌داری که هارمونی ۴ را دریافت می‌کنند، میت ۵۰، میت ۴۰، P60 و P50 هستند.

هارمونی او اس ۴ تابستان امسال با بهره‌مندی از موتور ARK Engine سریع‌تر و بهینه‌تر رونمایی شد. این نسخه به ویجت‌های جدید، قابلیت شخصی‌سازی صفحه‌ی قفل، قابلیتی مشابه داینامیک آیلند و چند ویژگی دیگر مجهز شده است.

سیستم‌عامل جدید هواوی برای استفاده در طیف وسیعی از دستگاه‌ها از‌جمله موبایل، تبلت، تلویزیون و حتی خودرو طراحی شده و تا‌به‌امروز موفق شده است که راه خود را به بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه مختلف باز کند.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.