افتتاحیه بیست و هشتمین المپیاد ورزشی کارکنان بانک ملی ایران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر نجارزاده در این مراسم که احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس شورای اسلامی، عباس شفیعی رییس هیات مدیره،اعضای هیات مدیره و هیات عامل و روسای ادارات بانک حضور داشتند،گفت: گسترش فرهنگ ورزش،تضمین کننده سلامت خانواده بزرگ بانک ملی ایران است و مدیران بانک باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

مدیر عامل بانک ملی ایران بیان کرد: گسترش فضاهای ورزشی و رفاهی به خصوص در استان ها، نقش مهمی در ترویج فرهنگ ورزش میان کارکنان بانک دارد.

دکتر نجارزاده ادامه داد: کمتر سازمان و نهادی در کشور از ظرفیت برگزاری چنین رویداد ورزشی بزرگی برای کارکنان خود برخوردار است و این ظرفیت می تواند بانک ملی ایران را به دوران اوج شکوفایی فعالیت در عرصه های ورزشی بازگرداند.

وی افزود: برگزاری المپیادهای ورزشی سالانه،موجب نشاط و طراوت در کارکنان بانک ملی ایران و افزایش انگیزه و ارتقای بهره وری کارکنان می شود.

دکتر نجارزاده در پایان گفت: این رویداد ورزشی نباید محدود به کارکنان بانک باشد و از سال های آینده خانواده همکاران و مدیران بانک نیز در کنار کارکنان در رقابت های ورزشی مشارکت خواهند داشت.

گفتنی است مراسم افتتاحیه بیست و هشتمین المپیاد ورزشی کارکنان بانک ملی ایران با تقدیم دسته گلی توسط فرزندان شهید سنجرانی به مدیر عامل بانک و حمل پرچم یا امام رضا توسط فرزند شهید خادمی آغاز به کار کرد.

رژه تیم های ورزشی بانک ملی ایران نیز در میان شور و هیجان ورزشکاران از استان های مختلف کشور،از دیگر برنامه های مراسم افتتاحیه بود.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.