• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
2
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش در جریان بازدید از نمایشگاه الف‌تا:

«الف‌تا» فرصت مناسبی برای تحقق عدالت آموزشی و تربیتی است

  • کد خبر : 8206
  • ۲۱ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶
«الف‌تا» فرصت مناسبی برای تحقق عدالت آموزشی و تربیتی است
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از نمایشگاه و رویداد بین‌المللی «الف‌تا» بازدید به عمل آورد.

به گزارش اقتصاد جوان فاطمه مکتبی، اصغر باقرزاده ضمن حضور در غرفه‌های مختلف این نمایشگاه، از غرفه ادارات کل معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و غرفه سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد.

وی با بیان اینکه اگر برگزاری نمایشگاه‌ها فرایندی باشد، می‌تواند بسیار تاثیرگذار واقع شود، گفت: مقصود از فرایندی بودن این است که صرفا بحث نمایش مطرح نباشد، بلکه اقداماتی طراحی و اجرا شود که اثرات مثبت و مفید آن برای آینده مشخص باشد و بتوان نقاط موثر آن را به اشتراک گذاشت.

باقرزاده افزود: نمایشگاه الف‌تا از آن دسته نمایشگاه‌های فرایندی است که افراد شرکت کننده در آن، مراحل طراحی، اجرا و نتیجه را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند و در حال حاضر با شرکت در این نمایشگاه سعی دارند ثمرات آن را با دیگر افراد به اشتراک بگذارند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در‌ پایان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه همچنین می‌تواند یک فرصت مناسب را برای تحقق عدالت آموزشی و تربیتی فراهم کند؛ فرصتی که زمینه‌ساز به اشتراک‌گذاری موفقیت‌ها خواهد بود.

گفتنی است در جریان این بازدید امیر تجلی نیا مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی و طاهره فضائلی معاون مشاوره مدیرکل نیز باقرزاده را همراهی کردند.

لینک کوتاه : https://eghtesadejavannews.ir/?p=8206

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.