ام‌باپه: به‌راحتی تیم انریکه را شکست می‌دهیم

 باشگاه پاری سن ژرمن اجازه تمرین ام‌باپه با تیم نخست را نداده است.

ام‌باپه در شرایط کنونی به همراه بازیکنانی مثل پارادس، واینالدوم، عبدو دیالو، جولیان دراکسلر، داگبا و چند بازیکن جوان دیگر که پاری سن ژرمن آن‌ها را در فهرست مازاد خود قرار داده است در حال تمرین کردن است.

طبق اعلام روزنامه لوپاریزین، ام‌باپه شور و حال خاصی را به تمرین تیم دوم پاری سن ژرمن انتقال داده است تا جایی که به شوخی به آن‌ها گفته است اگر قرار باشد که دیداری دوستانه را با تیم نخست با هدایت لوئیس انریکه انجام دهند به راحتی آن‌ها را شکست می‌دهند.

باشگاه پاری سن ژرمن به نظر می‌رسد که خود را آماده جدایی ام‌باپه می‌کند. این بازیکن کلیدی و تاثیرگذار هنوز حاضر به تمدید قراردادش با تیم پاریسی نشده است. باشگاه پاری سن ژرمن از  ام‌باپه خواسته است که یا قراردادش را تمدید کند و یا این که در تابستان تیم را ترک کند که فعلا او هیچ کدام از این دو شرط را قبول نکرده است.

رئال مادرید مشتری جدی ام‌باپه است و این احتمال زیاد است که در روزهای باقیمانده از فصل نقل و انتقالات این انتقال نهایی شود.

انتهای پیام

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.