امضاء تفاهمنامه همکاري بین بانک ملی ایران و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور براي تسريع و تسهيل در امور

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این تفاهمنامه همکاری که به امضای دکتر ابوالفضل نجارزاده مدیرعامل بانک ملی ایران و حسن بابایی معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضور اعضای هیات مدیره، هیات عامل و دیگر مدیران ارشد بانک ملی ایران و جمعی از مدیران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور رسید، ضمن گسترش تعاملات، ارتقای سطح خدمات بانکی و افزایش همکاری های متقابل و ارائه خدمات بانکی، زمینه توسعه و افزایش خدمات را به احاد مردم امکان پذیر کرد.

 حسن بابایی معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از بانک ملی ایران به عنوان یک بانک بزرگ و خوشنام در کشور یاد کرد و اظهار داشت:  بانک ملی ایران به عنوان یک بانک خوشنام و بزرگ در کشور خدمات متمایز و شایسته ای را به آحاد جامعه ارائه می دهد.

وی در ادامه سخنان خود به ارائه گزارشی از فعالیت ها  و وضعیت سازمان پرداخت و  نیازها و انتظارات خود را جهت توسعه خدمات و فعالیت های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، با  مدیرعامل بانک ملی ایران مطرح کرد.

در ادامه این مراسم دکتر نجارزاده مدیر عامل بانک  با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های موجود بانک ملی ایران در حوزه ریالی و ارزی، برای هرگونه اقدام در راستای توسعه خدمات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز اعلام آمادگی کرد و اظهارداشت: علاقمندیم یک سبد متنوع، جامع و کامل از محصولات و خدمات مالی برای توسعه طرح های این سازمان ارائه دهیم.

وی با اشاره به این که این تفاهمنامه موجب افزایش اثربخشی روابط متقابل و منشاء خیر و برکت خواهد بود، گفت: هر دو سازمان ارائه دهنده خدمات گسترده به آحاد جامعه در حوزه های مختلف هستند و انعقاد این تفاهمنامه فصل جدیدی، در ارائه خدمات متمایز و منحصر بفرد به مردم توسط هر دو سازمان خواهد بود.

مدیر عامل بانک ملی ایران با تاکید بر این نکته که نگاه این بانک  به ارائه خدمات مالی صرفا نگاه ارزش آفرینی است، خاطرنشان کرد: ما به این تفاهمنامه، نگاهی حمایتی برای توسعه طرح های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور داریم و بی شک با برنامه ریزی و با طراحی یک اکوسیستم مالی درصدد ارائه خدمات مطلوب، سازنده و شایسته به این سازمان خواهیم بود. 

وی این تفاهمنامه همکاری را اثربخش خواند و افزود: از تعهدات بانک ملی ایران این است که کشور را در مسیر توسعه، حمایت کند و ما به طور قطع در این قرارداد همکاری، تمامی تلاش خود را بکار می گیریم تا در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به ویژه در بخش فناوری و خدمت کیف پول ارائه دهیم.

دکتر  نجارزاده در ادامه این مراسم با بیان این نکته که بانک ملی ایران در ارائه خدمات مالی در بین بانک های کشور پیشرو و پیشگام است، افزود: با هدایت و ارائه خدمات مناسب، شاهد نقش آفرینی بانک ملی ایران در ارائه خدمات بهینه این سازمان به آحاد جامعه خواهیم بود.

گفتنی است در پایان این مراسم نیز  مدیران و معاونان ارشد بانک ملی ایران و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که در این جلسه حضور داشتند، پیشنهادهای خود را برای تقویت و گسترش سطح همکاری ها مطرح کردند.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.