انتخابات فدراسیون بولینگ و بیلیارد اردیبهشت برگزار می‌شود؟

سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد گفت: برای برگزاری انتخابات این فدراسیون در اردیبهشت منتظر تصمیم وزارت ورزش و جوانان هستیم و اگر صلاح بدانند با همان کاندیداهای قبلی انتخابات را برگزار خواهیم کرد.

علی سلطانپور در گفت‌وگو با اقتصاد جوان ، درباره زمان برگزاری انتخابات فدراسیون بولینگ و بیلیارد بعد از این که چند بار به تعویق افتاد، اظهار کرد: برای این که زمان برگزاری انتخابات این فدراسیون را مشخص کنیم قرار است طی چند روز آینده جلسه ای را با اعضای هیات رییسه فدراسیون داشته باشیم تا در این زمینه تصمیم‌گیری صورت بگیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به این که ثبت نام کاندیداهای این فدراسیون در سال ۱۴۰۱ انجام شده آیا ثبت نام جدید انجام می‌شود یا انتخابات با همان نامزدهای قبلی برگزار خواهد شد، افزود: در این زمینه تابع تصمیمات وزارت ورزش و جوانان هستیم، اگر صلاح بدانند انتخابات را با همان کاندیداهای قبلی برگزار خواهیم کرد در غیر این صورت این آمادگی را داریم که ثبت نام جدید صورت بگیرد. تلاش بر این است که زودتر تکلیف ریاست فدراسیون بولینگ و بیلیارد را مشخص کنیم.

سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد از اعزام تیم بانوان در رشته پاکت بیلیارد به مسابقات غرب آسیا در اردیبهشت خبر داد و گفت: این مسابقات در رده سنی زیر ۲۱ سال از دوم تا هفتم اردیبهشت در ریاض عربستان برگزار می‌شود. همچنین مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا و پاکت بیلیارد مردان نیز ۷ تیر در ریاض عربستان برگزار خواهد شد.

وی از حضور ورزشکاران زن و مرد در مسابقات داخل سالن آسیا در آبان ماه خبر داد و تصریح کرد: با موافقت کمیته ملی المپیک در این دوره دو سهمیه رشته‌های اسنوکر و پاکت بیلیارد برای شرکت در مسابقات داخل سالن داده شده که سعی داریم ملی‌پوشان اصلی خود را به این تورنمنت اعزام کنیم.

سلطانپور در پاسخ به این پرسش که آیا حسین وفایی و سرخوش نیز در ایندورگیمز حضور خواهند داشت، افزود: با توجه به این که بحث مدال آوری و اعزام کیفی در ایندورگیمز مطرح است، سعی داریم بهترین نفرات خود را به این مسابقات اعزام کنیم. بنابراین حسین وفایی بعید به نظر می‌رسد و شرایطش سخت است، اما سعی داریم از حضور سرخوش در ایندورگیمز استفاده کنیم.

وی همچنین از برگزاری رقابت‌های بولینگ جام باشگاه‌های کشور در اردیبهشت به صورت رفت و برگشت و برگزاری مسابقات رنکینگ داخلی در تیرماه خبر داد.

سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد در پایان از برگزاری اردوی تیم ملی بزرگسالان در اواخر اردیبهشت خبر داد و گفت: در مسابقات غرب آسیا سعی داریم از بازیکنان جوان و کم تجربه استفاده کنیم اما برای مسابقات قهرمانی آسیا و ایندورگیمز چون هدف کسب مدال است نفرات اصلی تیم ملی اعزام می‌شوند.

انتهای پیام

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.