انتظارها به پایان رسید؛ دوج کوین در راه X (توییتر)؟!

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، X در حال انجام اقدامات بزرگی برای اصلاح برنامه خود، از جمله ادغام راه‌حل‌های پرداخت در این پلتفرم، است. در همین راستا، لیندا یاکارینو، مدیرعامل X، اخیراً ویدیویی را در این پلتفرم به اشتراک گذاشته که در آن، به تغییراتی که برای این برنامه در راه است، اشاره شده است.

از جمله این تغییرات، می‌توان به «به اشتراک‌گذاری اطلاعات، شرکت در بحث‌های اجتماعی، تماس با عزیزان خود، خریدهای آنلاین و ارسال فوری پول»، اشاره کرد.Ramzarz

همانطور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شده، ایلان ماسک در تلاش است تا از طریق برنامه همه جانبه خود، یک تجربه جامع را به کاربران ارائه دهد.

همچنین، ماسک یکی از حامیان قوی رمزارزها، به ویژه دوج کوین بوده است. حال، با انتشار اخباری مبنی بر یکپارچه‌سازی پرداخت‌ها در X، بسیاری گمانه‌زنی می‌کنند که گزینه پرداخت‌ مبتنی بر DOGE هم ممکن است به زودی به این پلتفرم اضافه شود.

سال گذشته، چنین پیش‌بینی‌هایی باعث شده بود که قیمت دوج کوین وارد یک رالی قوی شود. این میم کوین همچنان در بین ۱۰ دارایی دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، قرار دارد.

از طرفی، در اوایل این هفته، گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه ایلان ماسک می‌خواهد برای استفاده از پلتفرم X، از کاربران هزینه اشتراک دریافت کند.

این گزارش‌ها باعث ایجاد نگرانی در بین کاربران پلتفرم شد. با این وجود، ماسک در مقابله با این اظهارات، از طریق پستی در X گفت که این اتهامات بی‌اساس هستند و او هیچ قصدی برای اعمال هزینه برای همه کاربران این پلتفرم ندارد. این اعلامیه، نگرانی‌های موجود در بازار را کاهش داد.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.