اپلیکیشن رمزساز ایران زمین چیست

با استفاده از رمزساز ایران زمین، با افزایش امنیت در تراکنش‌های مالی و غیر مالی بدون نیاز به پرداخت هزینه توسط مشتریان به منظور خرید سخت افزار، بدون نیاز به اینترنت در زمان تولید رمز، از افشای رمز اول و دوم کارت و سوء استفاده های احتمالی جلوگیری کنید.

این روزها بسیاری از خریدهای ما بصورت غیرحضوری و اینترنتی انجام می‌شود. به این صورت که ابتدا وارد صفحه فروشگاه یا شرکت مورد نظر می‌شویم و کالا یا محصول دلخواه خود را انتخاب می‌کنیم و از طریق درگاه های پرداخت اطلاعات کارت بانکی خود را وارد و کالای مورد نظر را می‌خریم اما نکته مهم در خریدهای اینترنتی محفوظ ماندن اطلاعات کارت بانکی و حسابی است که با آن خرید می‌کنیم یکی از امن‌ترین روش‌های پرداخت اینترنتی پرداخت از طریق رمز پویاست.

این روزها مشتریان بانک ایران زمین ‌می‌توانند از طریق سایت بانک اپلیکیشن رمزساز ایران زمین را نصب کنید و با دریافت رمزهای یکبار مصرف پرداختی امن داشته باشید.

ویژگی‌های اپلیکیشن رمزساز ایران زمین

تولید رمز اول یکبار مصرف کارت، تولید رمز دوم یکبار مصرف کارت، تولید رمز ورود و انتقال وجه با شماره سپرده در اینترنت بانک از ویژگی‌های این اپلیکیشن است؛ علاوه بر این شما می‌توانید به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت از رمزساز ایران زمین استفاده کنید.

نرم افزاررمزسازایران زمین، یک برنامه تولید رمز جهت افزایش ضریب امنیتی عملیات مالی و غیر مالی در سامانه اینترنت بانک و نیز تراکنش های کارتی بانک ایران زمین است که قابل استفاده بر روی گوشی های همراه با سیستم عامل اندروید و IOS است.

در راستای ارائه خدمات امن بانکداری مجازی، مشتریان بانک می توانند پس از مراجعه به شعب و ثبت درخواست خود و همچنین نصب و فعال سازی نرم افزار بر روی سیستم عامل گوشی مورد نظر، نسبت به تولید رمز یکبار مصرف برای انجام عملیات مالی و غیر مالی درخدمات بانکداری مدرن بانک اقدام نمایند.

مزایای استفاده از رمز ساز ایران زمین:

عدم نیاز به پرداخت هزینه توسط مشتریان به منظور خرید سخت افزار

عدم نیاز به اینترنت در زمان تولید رمز

جلوگیری از افشای رمز اول و دوم کارت و سوء استفاده‌های احتمالی

افزایش امنیت در تراکنش‌های مالی و غیر مالی

نحوه فعالسازی سرویس رمز یکبار مصرف کارت

  1. مراجعه مشتری به شعب بانک ایران زمین
  2. ثبت درخواست فعال سازی سرویس رمز یکبار مصرف توسط مشتری
  3. تخصیص دسترسی و فعال سازی سرویس مذکور و تحویل QRCode توسط کاربر شعبه
  4. دانلود نرم افزار رمز ساز بانک ایران زمین از سایت izbank.ir با توجه به سیستم عامل گوشی همراه و نصب آن بر روی گوشی همراه توسط مشتری
  5. فعال سازی نرم افزار مذکور از طریق QRCode دریافتی از شعبه و انتخاب رمز ورود به نرم افزار رمزساز

برای دریافت نسخه آیفون و اندروید رمز ساز ایران زمین عدد 25 را به 30006905 ارسال کنید.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.