با شرکت در چهل و سومین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک ملی ایران ،برنده این دوره باشید

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،برای این دوره از قرعه کشی 857 هزار و 281 فقره جایزه به ارزش بیش از یک هزار و 668 میلیارد ریال به برندگان تخصیص یافته است.

در این دوره 95 فقره کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر یک به ارزش یک میلیارد ریال، 1307 فقره کمک هزینه خرید کالای ایرانی هر یک به ارزش 500 میلیون ریال، 1307 فقره کمک هزینه خرید صنایع دستی هر یک به ارزش 50 میلیون ریال بخشی از جوایز چهل و سومین دوره از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران است.

سپرده گذاران با شرکت در این قرعه کشی علاوه بر این که از سود معنوی این عمل خدا پسندانه بهره مند خواهند شد، بانک ملی ایران را در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی نظیر مدرسه سازی، کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان، کمک به ازدواج جوانان، فرزندآوری خانواده ها، ایجاد فرصت های شغلی و سایر امور یاری می کنند.

گفتنی است حساب های قرض الحسنه پس انداز ریالی و ارزی در این قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.