برگزاری مجمع بانک آینده منتظر پاسخ بانک مرکزی

سید احسان خاندوزی در جمع خبرنگاران درباره علت تأخیر در برگزاری مجمع بانک آینده، گفت: با توجه به معرفی اعضای جدید هیئت‌مدیره بانک، باید پاسخ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت می‌شد تا بتوانیم جلسه مجمع بانک را برگزار کنیم؛ اکنون منتظر پاسخ بانک مرکزی در این خصوص هستیم تا بعد از آن مجمع‌ عمومی بانک آینده را برگزار کنیم.

وی ددرباره موضوع عرضه محصولات ساختمانی در بورس خاطرنشان کرد: بحث محصولات ساختمانی توسط ستاد اقتصادی دولت تعیین تکلیف شد و مقرر شده تا این محصولات همچنان از طریق بورس عرضه شوند.

خاندوزی گفت: با هدف رفع ایرادات در خصوص نحوه عرضه محصولات ساختمانی در بورس کالا قرار بر این شد که کارگروه مشترکی شامل دو وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی و همچنین سازمان بورس و اوراق بهادار ایجاد شده و ایرادات برطرف شود.

وی ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی در مورد فرایند عرضه فولاد و سیمان در بورس کالا چند نکته دارد که در این کمیته بررسی خواهند شد.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.