• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
2

تبلیغ بردگی جنسی در بزرگ‌ترین رویداد مد و فشن دنیا+عکس

  • کد خبر : 7798
  • ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۵۱
تبلیغ بردگی جنسی در بزرگ‌ترین رویداد مد و فشن دنیا+عکس
مت‌گالا، تقریباً از همان آغاز خود در 1948، یکی از ویترین‌هایی بوده است که «الیت»(نخبگان) حاکم بر دنیای سرگرمی، فانتزی‌ها و تفکرات شوم و لوسیفری خود را به رخ می‌کشد.

 مراسم مت گالا مهم‌ترین رویداد در بخش مد و فشن در دنیا محسوب می‌شود. این مراسم اولین بار در سال ۱۹۴۸، توسط النور لمبرت (Eleanor Lambert)، خبرنگار مد و از مدیران موسسه طراحی لباس با هدف جمع‌آوری و کمک به حفظ لباس‌های تاریخی این موسسه برگزار شد.

مراسم مت گالا هر سال در اولین دوشنبه ماه مه برگزار می‌شود. امسال نیز این مراسم در مکان معمول آن، موزه هنر متروپولیتن نیویورک برگزار شد؛ اما چیزی که نظر خبرنگاران مستقل و فعالان شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرد، هماهنگی کامل این مراسم (مثل بسیاری دیگر از مراسم به اصطلاح هنری-فرهنگی سال ۲۰۲۳) هماهنگ و همسو با دستور کار ترویج و تبلیغ «تغییر جنسیت»، «هویت سیال جنسی» و «تراجنسیتی» بود.

در مت گالا، باید شخصیت و عزتت را تحقیر کنید

مت‌گالا، تقریباً از همان آغاز خود، یکی از ویترین‌هایی بوده است که «الیت» (نخبگان) حاکم بر دنیای سرگرمی، فانتزی‌ها و تفکرات شوم و لوسیفری خود را به رخ می‌کشند.

مراسم MET Gala ۲۰۲۳ افراد مشهوری مانند Doja Cat، Bad Bunny و Lil Nas X را گرد هم آورد و تقریباً همه آن‌ها لباس‌های مضحک یا شرم‌آور به تن دارند؛ زیرا آنها بردگان صنعت هستند و با آنها چنین رفتارهایی می‌شود.

این رویداد که توسط یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های رسانه‌ای جهان (CondeNast) برگزار می‌شود، یک واقعیت مهم را نیز تأیید می‌کند: برای اینکه یک ستاره باشید، باید تسلیم نخبگان باشید و برنامه‌های آن را پیش ببرید. به همین دلیل، افراد مشهور با لباس‌هایی که تحقیرآمیز است و یا جایگاه آن‌ها را به عنوان برده‌های صنعت تأیید می‌کند، در این جشن حاضر می‌شوند.

اصولاً فقط به تعداد مردانی که با لباس (پوشیده) در این مراسم راه می‌روند نگاه کنید. این اساساً یک آیین تسلیم و بردگی است.


مت گالا؛ مراسم خیمه شب بازی با بردگان صنعت مد[1]

تجلیل از «کارل لاگرفلد» بود. درحالی‌که این طراح آلمانی قطعاً یک نماد در دنیای مد است، طبیعت صریح او باعث شد تا او به یک چهره جنجالی تبدیل شود. اصولاً انتخاب این فرد به عنوان چهرهٔ رویداد امسال، در عین حال که تناقض‌آمیز است، افشاگر ماهیت گردانندگان این نمایش نیز هست.
 


کارل لاگرفلد، طراح مد معروف آلمانی با ثروت هنگفت که در سال 2019 مرد


او به دلیل مخالفت با سیاست مرکل در پذیرش میلیون‌ها پناهنده مسلمان «اسلام‌هراس» محسوب می‌شود. به او برچسب «همجنس‌گرا هراسی» نیز می‌زدند، زیرا معتقد بود که بزرگ کردن یک بچه توسط چند مرد، کار عجیبی است. او جنبش #MeToo را رد کرد و گفت: «اگر نمی‌خواهی شلوارت را بکشند، مدل نشو». او همچنین مدل‌ها را «موجودات احمق، سمی و کثیف» می‌داند.

سوال این است که چرا باید از شخصی با چنین دیدگاه‌های «جنجالی» و به ظاهر خلاف صنعت مد که در ظاهر در نقطه مقابل مشی و فلسفهٔ مراسمی چون مت‌گالا است، تجلیل شود؟ شاید یکی از پاسخ‌ها به این سوال مهم این باشد که نخبگان ذی‌نفوذ که در پشت صحنه مراسم مت گالا حضور دارند؛ نظرات او را قبول دارند.[2]

کارل لاگرفلد چیزهایی گفت که نخبگان، پشت درهای بسته به آن اعتقاد دارند. درحالی‌که دیگران برای گفتن چنین چیزهایی سانسور یا “لغو” می‌شوند، لاگرفلد به سادگی “بزرگ‌تر از آن بود که شکست بخورد”. لاگرفلد علیرغم گفتن چیزهایی که خلاف روایت رسانه‌های جمعی بود تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۹ مورد احترام نخبگان و دست اندرکاران صنعت مد بود.

چه موضوعاتی در MET Gala برای مشاهده جذاب است؟

در مت گالا؛ به نوعی رفتار می‌شود که افراد کاملاً بالغ، مضحک به نظر برسند. ولی موضوع اصلی بر سر نوع پوشش و رفتار بردگان صنعت مد است.

Lil Nas X، خواننده مشهور رپ، سالهاست که برده صنعت است. موزیک‌ویدئوهای او در سال‌های اخیر، رسماً و عملاً به تبلیغ و نمایش نمادهای شیطانی اختصاص داشته است. همه چیز در مورد او نشان می‌دهد که او یک بردهٔ مرد است؛ (به تعبیر دیگر، او تبدیل به گربه نر شده است.)
 


“لباس” Lil Nas X در Met Gala 2023 فریاد می‌زند: “من تحت آزار جنسی گردانندگان منحرف صنعت مد هستم”.


مانند لیل ناس ایکس، «کت دوجا»، دیگر رپر حاضر در این مراسم، سال‌هاست که آلبوم موسیقی موفقی نداشته است. پس چرا او همیشه جایی در زیر نورافکن‌های مراسم مت‌گالا و امثال آن دارد؟ زیرا او نقش خود را به عنوان گربه -بردهٔ بتا بازی می‌کند؛ و برای قدردانی از اربابان و رساندن پیام به عموم مخاطبان، او به عنوان یک بچه گربهٔ واقعی با چهره‌ای مصنوعی در مراسم گالا شرکت می‌کند.
 


حضور کَت دوجا با چهره گربه در مت گالا

«جرد لتو»- ستارهٔ هالیوود، یکی از اعضای ثابت MET Gala است. زیر لباس گربه، لتو کاملاً آرایش کرده و مانند یک جادوگر لباس پوشیده بود.

جَرِد لتو تنها سلبریتی مردی نبود که دستور کار پررنگ این روزها، یعنی ترویج «تراجنسیت»، آرایش و پوشش جنس مخالف داشت.
 


زیر لباس گربه، لتو کاملاً آرایش کرده و مانند یک جادوگر لباس پوشیده بود


پوشش زنانه برای مردان در جهت ترویج تراجنسیتی

یکی از نکات قابل توجه در مراسم مت گالا، پوشش های زنانه همچون دنبال دار بودن لباس و کفش زنانه برای مردان است که در جهت هدف مت گالا برای ترویج تراجنسیتی است؛ از سوی دیگر، البسه مردانه برای زنان نیز، یکی دیگر از نشانه‌های ترویج جنسیت سیال در مت گالای امسال بوده است.

به عنوان مثال “ریحانا و ASAP راکی” از اعضای ثابت MET Gala هستند. ASAP در مراسم امسال، دامن پوشیده است؛ البته این دامن، شبیه دامن سنتی است که مردان اسکاتلندی در مناسبت‌های خاص سنتی می‌پوشند، اما این که ASAP دنبالهٔ آن را چنان بلند گرفته که مثل لباس شب زنانه به دنبالش کشیده شود.
 


اسم «Bad Bunny» سال‌هاست که در دستور کار تراجنسیتی و هویت سیال جنسی است.


جرمی پوپ (بازیگر) نیز لباسی پوشیده بود که پشت سر او کشیده می‌شود.


Burna Boy یک خواننده نیجریه‌ای است


هاروی گیلن، بازیگر، نیز لباسی بلند و دامن مانند به رنگ صورتی پوشید تا جار بزند که “او هم در برنامه هست.”


طراح مد رائول لوپز، هم یک لباس و کفش پاشنه بلند پوشیده بود


مدل مرد آلتون میسون این لباس عروسی را پوشید


کیم پتراس اولین خواننده تراجنسیتی است که بیشتر به خاطر حضور در اجرای آهنگ Unholy یا «شریر» سام اسمیت در مراسم گرمی شناخته شده است. این آهنگ به طور آشکار شیطانی است.


جردن راث تهیه کننده‌ای است که بر پنج تئاتر برادوی نظارت دارد. بااین‌حال، در گالا MET، او فقط یک آقای ترسناک در لباس زنانه بود


تلاش برای مردانه پوش شدن زنان در مت گالا

از دیگر دستور کارهای مشخص در این رژه سالانه، مردانه پوش شدن زنان ورزشکار و بازیگر است، به عبارت دیگر، برای هدف تراجنسیتی و جنسیت سیال، می‌بایست مرد و زن شبیه به یکدیگر شوند.


بریتنی گرینر، بازیکن بسکتبالی است که بیشتر به خاطر زندانی شدن در روسیه به دلیل نگهداری مواد مخدر شهرت دارد. پس از آزادی، او تبدیل به یک قهرمان شد و به سرعت از پلتفرم شبکه اجتماعی خود برای ترویج حضور مردان بیولوژیک تراجنسیتی در ورزش زنان استفاده کرد. گزارش‌ها و شایعات بسیاری وجود دارد که خود او نیز در واقع یک مرد تغییرجنسیت داده است.


کریستن استوارت، بازیگر هم در راستای دستور کار تبلیغ «تراجنسیتی» در ظاهر یک پسر نوجوان تخس با مدل موی پسرانه ظاهر شد

دواین وید، بازیکن سابق NBA و همسرش گابریله یونیون نیز در مت گالا حضور داشتند، با ظاهری شبیه اوباش در فیلم‌های کم‌هزینهٔ تین‌ایجری.


دواین وید، بازیکن سابق NBA و همسرش گابریله یونیون

اما اصولاً دلیل حضور این دو چه بود؟ دواین وید سال‌هاست در NBA بازی نکرده است و از دوران شهرتش چند سالی است که می‌گذرد. دلیل را باید در جای دیگری جُست:

پسر دواین وید و گابریله یونیون در سن 12 سالگی نام خود را به زایا تغییر داد و به عنوان یک دختر معرفی شد. این تنها دلیل حضور آنها در MET Gala است.


زایا وید


در واقع، آن‌ها پاداش قربانی کردن پسر خود را در معبد نخبگان سیاه و دستور کار تراجنسیتی آنان، با حضور در جمع «معروف‌ها» دریافت می‌کنند.


Janelle Monae با لباسی مسخره و شرم‌آور در مراسم ظاهر شد


Janelle Monae در مهمانی اختصاصی بعد از مراسم عمومی، کاملاً و آشکارا با پوشش و آرایش یک بردهٔ جنسی جلوی عکاسان ظاهر شد.

مهمانی شیطانی بعد از مراسم مت‌گالا که تنها «وابستگان» به محفل، حق حضور در آن را دارند، راز پنهانی در بین کارکنان صنعت مد نیست. در واقع، در این مهمانی، همه این «بردگان»، «پیشی‌ها» و «عروسک‌ها» در خدمت مطامع و فانتزی‌های مهوّع گردانندگان پشت صحنه هستند. یک مهمانی که یادآور مناسک شیطانی فیلم «Eyes Wide Shut» استنلی کوبریک است.[3] [4]

 


دکتر دِرِه (از پدرخوانده‌های موسیقی رپ) با علامت «شاخ شیطان»، وابستگی و مرام خود را آشکار کرد.


لیزو (رپر آمریکایی) پای ثابت مراسم و مناسکی است که با پول و هدایت «نخبگان پنهانی» اداره‌کننده هالیوود برگزار می شود. او که گمانه‌ جدی درباره‌ تراجنسیتی بودنش وجود دارد، از «برده»های مورد علاقه‌ نخبگان پشت پرده است


لیزو سپس در مقابل یک پورتال مصری مشابه آنچه در لژهای ماسونی یافت می‌شود، اجرا کرد تا فانتزی‌های فرقه‌ای محافل سرّی هالیوود را برآورده سازد.


رویدادهایی مثل « مت گالا»، در بطن و بنیان خود، رویدادهای بیهوده و مضحکی هستند که کاملاً از واقعیت جدا شده‌اند. ازاین‌رو، ممکن است پرداختن به آن اتلاف وقت به نظر برسد. بااین‌حال، وقتی کسی مقدار ثروت و قدرتی که پشت این رویدادهای عمیقاً شیطانی و ضد انسانی را درک کند، متوجه می‌شود که این رویدادها، بازتابی از نیروهایی است که به معنای واقعی کلمه به دنبال کنترل جهان هستند.

درحالی‌که مهمانان شرکت کننده در این مراسم، به خودی خود ثروتمند و تأثیرگذار هستند، خودشان توسط افرادی کنترل می‌شوند که حتی از آنها ثروتمندتر و تأثیرگذارتر هستند. این افراد مشهور، برای خدمت به منافع رأس هرم ثروت و قدرت هرکاری می‌کنند و وقتی که فایده‌ای نداشته باشند، از کانون توجه خارج می‌شوند و یک “گربه-عروسک” (برده) جدید جای آنها را می‌گیرد. اگر بخواهند افشاگری کنند و رازهای کثیف پشت این زرق‌وبرق‌های پرخرج را فاش نمایند، بی‌رحمانه تنبیه و حتی حذف می‌شوند.

لینک کوتاه : https://eghtesadejavannews.ir/?p=7798

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.