تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا| حذف ۴ کماندار کشورمان

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز ، در ادامه مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا در تایلند، کمانداران کشورمان در مرحله حذفی به مصاف رقبای خود رفتند.

محمدصالح پالیزبان در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کامپوند، مقابل نماینده کره‌جنوبی پس از تساوی 147-147 در تیر طلایی موفق به شکست این حریف شد. وی در یک چهارم نهایی مقابل کمانداری از کره‌جنوبی با نتیجه 146 بر 144 شکست خورد و از صعود به نیمه‌نهایی بازماند.

آرمین پاکزاد در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کامپوند، مقابل نماینده هند با نتیجه 149 بر 145 شکست خورد و از صعود به مراحل بالاتر بازماند.

فائز محمدی در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات ریکرو، مقابل نماینده کره‌جنوبی با نتیجه 6 بر 2 شکست خورد و از صعود به مراحل بالاتر بازماند.

مهتا عبدالهی در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات ریکرو، مقابل نماینده چین تایپه با نتیجه 6 بر 4 شکست خورد و از صعود به مراحل بالاتر بازماند.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.