حضور مدیر عامل بانک توسعه تعاون در مراسم آغاز سال تحصیلی در دبستان شهید حبیب پور شهرری

محمد شیخ حسینی در این مراسم که مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران حضور داشت، گفت: در قرن بیست و یک ثروت هر جامعه را با معادن و ذخایر طلا و منابع طبیعی نمی سنجند بلکه نیروی انسانی کارآمد و آموزش دیده به عنوان ثروت محسوب می شوند.

وی افزود: دانش آموزان متعهد، سرنوشت کشور را از نظر اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی رقم می زنند.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون ادامه داد: تلاش ها و زحمات خانواده ها، مدیران و معلمان در آموزش و تربیت شما دانش آموزان بسیار تاثیر گذار است که این مهم جای تقدیر دارد.

شیخ حسینی با بیان اینکه خداوند متعال به هر یک از انسان ها، استعدادهای مختلفی داده است که باید در گام اول استعدادهایمان را بشناسیم و در گام بعدی بتوانیم با کمک خانواده و مدرسه این استعدادها را پرورش داده و در مسیر درست هدایت کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد که دانش آموزان با استفاده از منابع، ثروت و امکانات جامعه، بیشترین اثرگذاری را برای ایران عزیز داشته باشند.

مسعود بهرامی، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران نیز در این مراسم گفت: جامعه در اختیار شماست و دانش آموزان هر چه الان بکارند ۲۰ سال آینده آن را براشت می کنند.

در بخشی از این مراسم دانش آموزان با شور خاصی سرود “سلام فرمانده”را به صورت گروهی همنوایی کردند.

شیخ حسینی در این مراسم به دانش آموزان دبستان شهید حبیب پور وعده داد که برای هر یک از آنها در بانک توسعه تعاون حساب قرض الحسنه افتتاح شود.

در پایان این مراسم به خانواده های ایثارگر دبستان هدایایی به رسم یادبود از سوی مدیر عامل بانک توسعه تعاون اهداشد.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون همچنین به تمام دانش آموزان دبستان شهید حبیب پور بسته های آموزشی اهدا کرد.

مدیر عامل را در این مراسم،کریم میرزاخانی معاون مدیر عامل درامور استان ها و بازاریابی، عنایتی مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران ،حسن عاشقی رئیس اداره آموزش ،حسین سرین رئیس اداره پژوهش ،سید علی میرفخرایی رئیس اداره کل روابط عمومی همراهی می کردند.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.