درگذشت چهره مشهور بازی خاطره‌انگیز ایران و استرالیا

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز ، تری ونبلز پس از گذراندن دوران بسیار موفق با کریستال پالاس، کوئینزپارک، بارسلونا و تاتنهام، سکان هدایت انگلیس را بر عهده گرفت و این تیم را به نیمه نهایی یورو ۹۶ رساند. او همچنین بیش از ۵۰۰ بازی برای چلسی، تاتنهام، کوئینزپارک و کریستال پالاس به عنوان بازیکن انجام داد.

تری ونبلز

در بیانیه‌ای از سوی خانواده ونبلز آمده است: ما بابت از دست دادن یک شوهر و پدر فوق‌العاده که پس از یک بیماری طولانی درگذشت، غمگین هستیم.

او یک چهره افسانه‌ای در تاتنهام است که هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی جام حذفی را برده است. این باشگاه در آستانه بازی یکشنبه با استون ویلا در لیگ برتر با تشویق یک دقیقه‌ای به یاد او ادای احترام خواهد کرد.

در بیانیه باشگاه لندنی آمده است: «باشگاه از درگذشت بازیکن و سرمربی سابقش یعنی تری ونبلز بسیار متأسف است. برای ادای احترام، یک دقیقه قبل از شروع بازی او را تشویق می‌کنیم و بازیکنان ما در بازی بعدازظهر امروز مقابل استون ویلا بازوبندهای مشکی خواهند زد. در آرامش بخواب، تری.»

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.