دیدار سران گروه‌های فلسطینی با علی باقری‌کنی در محل سفارتمان در دمشق

اقتصاد جوان نیوز : سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان که صبح امروز با استقبال مقامات رسمی سوریه وارد این کشور شد، در اولین برنامه کاری با سران گروه های فلسطینی گفت‌وگو کرد.

 

سران گروه‌های فلسطینی حاضر در دمشق امروز – سه شنبه ۱۵ خردادماه – با علی باقری‌کنی سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو کردند.

پیش از این علی باقری‌کنی هم‌افزایی گروه‌های مقاومت برای مقابله با رژیم صهیونستی را از اهداف اصلی سفر منطقه‌ای خود اعلام کرده بود.

باقری کنی روز گذشته سفر منطقه‌ای خود را از لبنان آغاز کرد و با عبدالله بوحبیب وزیر خارجه لبنان، نجیب میقاتی نخست وزیر و نبیه بری رئیس مجلس و سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و رایزنی کرد.

سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان همچنین با حضور در روضه الشهدا نسبت ضمن ادای احترام به شهدای مقاومت با حضور بر سر مزار مادر سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان، برای ایشان فاتحه قرائت کرد.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.