رئیس‌جمهور بعدی مانند شهید رئیسی دغدغه خدمت داشته باشد

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان؛ غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی امروز، شنبه، در آیین گرامیداشت روز ملی اصناف اظهار داشت: سرّ پیوند اصناف با انقلاب اسلامی دیانت آنهاست؛ اصناف در جنگ اقتصادی نقش خوبی ایفا کرده‌اند و سامان داشتن اصناف منجر به ساماندهی جامعه می‌شود.

وی افزود: هرچه مشکلات اصناف کمتر شود مردم نیز رضایت بیشتری خواهند داشت و در اقتصاد خرد و کلان تأثیر دارند.

رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی ادامه داد: اصلاحیه قانون نظام صنفی در مجلس یازدهم تصویب شد و امیدواریم منظور اصناف را برآورده کند.

حداد عادل تصریح کرد: جمعه هشتم تیرماه فرصت و آزمون دیگری در عرصه ملی پیشِ‌رو داریم که آن نیز انتخابات است امیدواریم حضور شکوهمندانه مردم و اصناف را در این ارتباط داشته باشیم.

وی اضافه کرد: امیدواریم که در نتیجه انتخابات کسی منتخب شود که دغدغه مردم را مانند شهید رئیسی داشته باشد تا کشور در فضایی بدون تنش به کار خود ادامه دهد وبه مردم در مناطق محروم بیشتر خدمت کند.

منبع: تسنیم

سردبیر: مهدی رودگر
خبرنگار: سماء زردشت

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.