رئیس پلیس آگاهی پایتخت از بازداشت عامل اغفال دختر جوان در غرب تهران، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان  از پلیس آگاهی پایتخت : اواخر امسال، زن جوانی به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به  کارآگاهان گفت، دخترم چند روز پیش به بهانه خرید از یک کتاب‌فروشی از خانه بیرون رفت اما دیگر بازنگشته و تلفن همراهش هم خاموش است! لطفا کمک کنید.

وی افزود: پس از تشکیل پرونده در دایره چهارم پلیس آگاهی (ویژه فقدان)  تیمی زبده از کارآگاهان راهی محل مورد نظر شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم پی بردند، دختر جوان به کتاب فروشی  مراجعه  نکرده است.

سردار ” علی ولیپور گودرزی” رئیس پلیس آگاهی پایتخت عنوان کرد: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه فقدانی متوجه شدند، دختر گمشده توسط یک مرد میانسال با شگرد ازدواج اغفال شده و از خانه  فرار کرده است؛ همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با روش‌های پلیسی، مقصد فرار آنها  را در شرق  تهران شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام ‌بعدی با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی، طی یک عملیات منسجم موفق به دستگیری متهم  شدند که در ادامه نیز دختر جوان  پیدا شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان  مبنی بر فرار از خانه به قصد ازدواج اعتراف کرد.

سردار گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، دختر گمشده به کانون خانواده خود بازگردانده شد و متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس قرار گرفت.

انتهای پیام/

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.