راهنمای تایم کوین ؛ قیمت تایم کوین تلگرام چقدر میشود؟

ایردراپ تایم کوین تلگرام (TimeCoin) یکی دیگر از پروژه‌هایی است که به تازگی معرفی شده و به دلیل امکان استخراج آسان بوسیله تلگرام مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

ایردراپ تایم کوین (TimeCoin) یکی دیگر از پروژه‌هایی است که به تازگی معرفی شده و به دلیل امکان استخراج آسان بوسیله تلگرام مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است. در ماه‌های گذشته شاهد هیاهوی ربات‌های تلگرام برای استخراج رایگان ارزهای دیجیتال بوده‌ایم. در میان انبوه پروژه‌ها دراین حوزه از قبیل نات کوین، تپ سواپ و … ربات تایم کوین یک پروژه جامعه محور دیگر بر اساس تلگرام است که شما با شرکت در ماینینگ رایگان آن در تلگرام می‌توانید به صورت رایگان رمز ارز Timecoin ماین نمایید. اما برخلاف ایردراپ تپ سواپ و نات کوین، استخراج تایم کوین هر 24 ساعت یکبار است.

تایم کوین برخلاف همستر کمبات و .. یک میم کوین به شمار نمی‌رود. زیرا این ارز دارای عرضه محدود می‌باشد. اما در رابطه با ارزش تایم کوین یا قیمت تایم کوین هنوز چیزی مشخص نیست؛ همانگونه که هیچ کدام از ارزهای دیگر پشتوانه تضمینی ندارند. اما شاید بتوان گفت برای سرگرمی و اندکی زمان گذاشتن ارزش داشته باشد. در ادامه این مطلب از وب‌سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال ویرا اکسچنج قصد داریم بیشتر به ایدراپ تایم کوین و روش استخراج آن بپردازیم.

تایم کوین یک رمز ارز مبتنی بر بلاکچین بوده که روی تلگرام توسعه پیدا کرده است. این رمز ارز هم اکنون در مرحله پیش عرضه می‌باشد و امکان استخراج آن به صورت رایگان از طریق ربات تلگرام وجود دارد. این ایردراپ با ترکیب فناوری بلاکچین، اهداف بلند و تلگرام گامی جدید در دنیای کریپتوها برداشته است. عدم سرمایه‌گذاری اولیه، سادگی روند استخراج تایم کوین و ادغام در دنیای وب 3 برخی از مزایای این رمز ارز نوظهور می‌باشد.

با این حال هنوز نمی‌توان چیزی در رابطه با ارزش تایم کوین و موفقیت یا عدم موفقیت پروژه آن گفت و باید منتظر ماند و دید این ایردراپ در آینده چه مسیری را می‌پیماید. با این حال این رمز ارز بنا به چهار دلیل زیر ارزش وقت گذاشتن را دارد:

در ابتدا ارزش و کاربرد خاصی نداشتند. از همین‌رو ارزش پولی هر واحد از آن‌ها خیلی کم است. اما عرضه کل ایردراپ تایم کوین 500 میلیون است و این به نسبت سایر رمز ارزها خیلی کم است. برای نمونه عرضه کل نات کوین حدود 60 تریلیون خواهد بود. این ایردراپ چون میم کوین نیست می‌تواند ارزش خوبی داشته باشد. اما از آنجایی که عملکرد گذشته پیش‌بینی کننده آینده نیست، نمی‌توان به طور یقین راجب ارزش تایم کوین چیزی گفت.

همانطور که می‌دانید انواع ارز دیجیتال را یا باید خرید و یا از طریق هزینه کردن سرمایه‌ای همانند برق، کامپیوترهای پیشرفته و زمان بدست آورد. البته لازم به ذکر است استخراج ارزهای دیجیتال معروفی مثل بیت کوین و ارز دیجیتال اتریوم علاوه بر سرمایه به دانش فنی نیز نیاز دارد. تمام هزینه مورد نیاز برای استخراج تایم کوین همان اینترنت برای باز کردن پلتفرم تلگرام است که بسیار کمتر از آن چیزی لست که تصور می‌کنید.

چگونه وارد پروژه ربات تایم کوین شویم؟

می‌توانید توسط آیدی ربات به آدرس timecoinbot وارد پروژه این ایردراپ شوید.

آیا پروژه تایم کوین ارزش زمان گذاشتن دارد؟

این پروژه همانند پروژه‌های مشابه نظیر نات کوین می‌تواند چشم‌انداز روشنی داشته باشد و درصورتی که به تعداد کاربران آن افزوده شود و ارزش افزوده‌ای نیز برای کاربران بوجود آورد، به طور قطع می‌تواند وارد بازار کریپتو شده و خرید و فروش آن نیز به زودی فعال گردد.

تایم کوین های استخراج شده کجا نگهداری می شوند؟

سکه‌های استخراج شده در کیف پول تلگرامی شما نگهداری می‌شوند که با رفتن به بخش تنظیمات تلگرام و انتخاب گزینه کیف پول، می‌توانید موجودی خود را مشاهده نمایید.

سرعت استخراج تایم کوین چگونه است؟

در ابتدای آغاز ماین، سرعت آن 0.1 تایم کوین در ساعت می‌باشد. با ارتقای سطح و گذشت زمان، امکان افزایش سرعت و بدست آوردن سکه‌های بیشتر بوجود خواهد آمد.

منبع : تجارت نیوز

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.