رسول لطفی معاون فناوری اطلاعات بانک مسکن شد

سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن در جلسه معارفه، با اشاره به سوابق درخشان وی در حوزه امنیت سایبری، پردازش اطلاعات و فناوری های هوش مصنوعی گفت: امیدوارم با تجربیات و دانش ایشان شاهد تغییرات مثبتی در فناوری اطلاعات بانک مسکن باشیم.

وی همچنین بر لزوم توسعه بخش فناوری اطلاعات بانک مسکن به ویژه راه اندازی core banking تاکید کرد.

گسترش بانکداری الکترونیک بر مبنای نیازها و تمایلات به روز مشتریان از دیگر تاکیدات مدیرعامل بانک مسکن برای توسعه فناوری اطلاعات این بانک در نشست امروز بود.

رسول لطفی با ابراز خوشنودی از پیوستن به مجموعه بانک مسکن و قدردانی از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک مسکن برای انتصاب وی در این سمت گفت: تمامی توان و تجربه خود را برای ارتقای فناوری اطلاعات بانک مسکن و تعالی این بانک مطابق با دانش و تکنولوژی روز بانکداری به کار خواهد بست.

عضو هیات عامل بانک مسکن از خدمات و تلاش‌های علیرضا اصغریان در این سمت تشکر کرد و خواستار همراهی و همکاری تمامی همکاران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن برای پیشبرد اهداف عالیه این بانک شد.

در این نشست همچنین اعضای هیات مدیره بانک مسکن و روسا و معاونان ادارات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن حضور داشتند.

رسول لطفی، از متخصصین حوزه امنیت سایبری و فناوری‌های هوش مصنوعی در کشور است که پیش از این، ریاست مرکز عملیات‌های سایبری پلیس فتا را عهده‌دار بود.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.