• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
2

رفتارِ معلمانه خانمِ معلم، بالاتر از ابرها

  • کد خبر : 11596
  • ۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸
رفتارِ معلمانه خانمِ معلم، بالاتر از ابرها

به گزارش خبر گزاری اقتصاد جوان : روایت امروز، روایت خانم معلم بازنشسته ای است که همچون پرستار بر بالین کودکی ۲ ماهه حاضر می شود و کودک بی تاب را آرام می کند. قصه معلمانه ما از داخل هواپیمای پروازِ تهران به شیراز آغاز می‌شود. کودکِ ۲ ماهه از اول حضور در هواپیما، بی‌تابی می‌کند و با تلاش‌های […]

به گزارش خبر گزاری اقتصاد جوان : روایت امروز، روایت خانم معلم بازنشسته ای است که همچون پرستار بر بالین کودکی ۲ ماهه حاضر می شود و کودک بی تاب را آرام می کند.

قصه معلمانه ما از داخل هواپیمای پروازِ تهران به شیراز آغاز می‌شود.

کودکِ ۲ ماهه از اول حضور در هواپیما، بی‌تابی می‌کند و با تلاش‌های مادر طفل، کادر پرواز و برخی مسافران، گریه بی‌امانش قطع نمی‌شود.

در بین مسافران خانمی از صندلیش بلند شده، به همراه مادر کودک به انتهای هواپیما می‌رود و تا انتهای پرواز کودک را آرام می‌کند .

پرستاری خانم و اینکه در طول سفر در خدمت کودک و مادر جوانش بود و طفل را آرام کرد، مورد تقدیر سایر مسافران و کادر پرواز قرار می‌گیرد.

معلم گرامی و گرانقدرمان خانم زهره کهنسال، معلم بازنشسته شهرستان فسا، همان پرستار و آرام کننده کودک در طول پرواز بوده است.

پیگیری‌ها از استان فارس، نشان می‌دهد که این معلم عزیز بازنشسته، در طول خدمت خود منشا خدمات بسیار به کودکان و نوجوانان بوده است.

از این رفتار معلمانه او وزارت آموزش و پرورش به رسم ادب قدرشناسی و تقدیر کرده است

لینک کوتاه : https://eghtesadejavannews.ir/?p=11596

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.