زمان ثبت‌نام و ارسال اثر به دومین «مهرواره هوای نو» تمدید شد

به گزارش اقتصاد جوان نیوز ، شورای مرکزی دومین دوره مهرواره «هوای نو» در اطلاعیه‌ای از تمدید زمان ثبت‌نام و ارسال اثر به این مهرواره خبر داد. در این اطلاعیه‌ای آمده است: به دلیل استقبال فراوان از بخش‌های چهارگانه دومین مهرواره برگزیدگان سال هیأت و تشکل‌های دینی جمهوری اسلامی ایران موسوم به «هوای نو» این شورا مصمم است تا هیچ یک از هیأت‌ها، ستایشگران، سخنرانان، شاعران و فعالان ادبی در زمینه هیأت، تولیدکنندگان آثار حوزه هیأت، مولفان و سایر فعالان عرصه هیأت که امکان حضور و مقایسه با دیگران را دارند از دوره دوم جا نمانند. به همین دلیل و براساس مصوبه این شورا، زمان تکمیل فرآیند ثبت‌نام و ارسال اثر تا ۲۵ خردادماه ۱۴۰۲ تمدید می‌شود. 

براساس این تصمیم، چنان‌چه اشخاص و هیأت‌ها در موعد مقرر، با وجود ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات شخصی در درگاه Havayenoo.ir اثری را در این سایت ثبت نکنند، نخواهند توانست بعد از پایان روز ۲۵ خرداد آثارشان را به ثبت برسانند و به طور طبیعی از حضور در دومین مهرواره هوای نو جا خواهند ماند. 

دومین دوره مهرواره هوای نو در مردادماه ۱۴۰۲ در ۴ بخش نهاد هیأت، ارکان هیأت، تولیدات هیأت و فراهیأت برگزار می‌شود که این ۴ بخش، مجموعاً ۴۱ رشته را در خود جای داده‌اند. 

دومین دوره مهرواره هوای نو را علاوه بر پایگاه اینترنتی www.Havayenoo.ir در اینستاگرام و ایتا نیز می‌توانید دنبال کنید و اطلاعات لازم برای ثبت‌نام در بخش‌های چهارگانه را به دست آورید.

پایان پیام/

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.