سرلشکر باقری دستورالعمل اجرایی نکوداشت پدافند غیرعامل 1402 را ابلاغ کرد

با توجه به نام‌گذاری هشتم آبان‌ماه در تقویم ملی به‌عنوان روز پدافند غیرعامل از سوی شورای‌عالی انقلاب فرهنگی و فرامین مستمر مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) درباره اهمیت پدافند غیرعامل و ضرورت فرهنگ‌سازی آن و نظر به مأموریت مندرج در ماده ۷ سیاست‌های کلی نظام در امور پدافند غیرعامل و در چهارچوب جهاد تبیین، متکی بر ایمان و امیدوار به نصرت الهی در مسیر ارتقای پایداری ایران اسلامی، دستورالعمل اجرایی نکوداشت پدافند غیرعامل در آبان‌ماه سال ۱۴۰۲ در راستای ترویج و توسعه فرهنگ پدافند غیرعامل، ارتقاء آموزش عمومی و آمادگی ملی و همچنین اطلاع‌رسانی درباره دستاورد‌ها و اقدامات مثبت سازمان پدافند غیرعامل کشور و دستگاه‌های اجرایی در سطوح ملی، استانی، نیرو‌های مسلح و شهری به‌ویژه در حفاظت از زیرساخت‌های دارای اهمیت، به‌منظور ایجاد وحدت رویه و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها در ۱۰ ماده از سوی سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروی مسلح و رئیس کمیته دائمی پدافند غیرعامل کشور ابلاغ شد.

نکوداشت هشتم آبان و بیستمین سال تأسیس سازمان پدافند غیرعامل کشور از سوم تا دهم آبان ماه ۱۴۰۲ با شعار “ایران پایدار، به وسعت ایمان، به بلندای امید” برگزار می‌شود.

متن دستورالعمل اجرایی نکوداشت پدافند غیرعامل ۱۴۰۲ را از اینجا   دریافت کنید.

اسامی روزهای هفته پدافند غیر عامل ۱۴۰۲

پایان پیام/

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.