شوک پاریس به رئال و امباپه با عربستان!

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان ، نشریه «لوپاریزین» فرانسه خبر داد مدیران پاری سن ژرمن موضع خود را در زمینه کیلیان امباپه اعلام کردند. آنها فکر می کنند امباپه مرتکب خیانت بزرگی به باشگاه شده و با رئال توافق کرده تا تابستان آینده به صورت رایگان راهی رئال شود.

این موضوع باعث شده تا پاریس امباپه را از لیست اردوی پیش فصل ژاپن خط بزند. مدیران باشگاه فرانسوی تصمیم گرفتند امباپه را در لیست فروش بگذارند تا او مجبور به ترک باشگاه در شرایط کنونی شود.

بعد از قرار گرفتن امباپه در لیست فروش باشگاه الهلال به عنوان مشتری جدید ستاره فرانسوی ظهور کرد. باشگاه عربستانی حاضر است مبلغ نجومی به پاریس پرداخت کند تا این ستاره را به خدمت بگیرد.

پاریسی ها مشکلی با انتقال این بازیکن به لیگ عربستان ندارند و فقط می خواهند درآمدزایی خود را داشته باشند. رئال مادرید هنوز اقدامی رسمی برای جذب امباپه نکرده است.

پاریسی ها حتی گفته می شود حاضر امباپه را به مبلغ پایین تر از 200 میلیون بفروشند تا این بازیکن از باشگاه خارج شود. مدیران باشگاه پاریس معتقدند این بازیکن باعث برهم خوردن نظم در باشگاه می شود.

پایان پیام/

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.