شکست شهربانو منصوریان در انتخابی تیم ملی ووشو

شانزدهمین دوره مسابقات ووشو قهرمانی جهان طی روزهای 16 تا 20 نوامبر 2023 ( 25 لغایت 29 آبان ماه 1402) در «فورت ورث» واقع در ایالت تگزاس در کشور آمریکا برگزار خواهد شد.

مرحله نخست انتخابی تیم ملی ساندا بانوان در وزن 70- کیلوگرم روز گذشته (سه شنبه) 31 مرداد ماه سال 1402 در سکوت خبری بین صدیقه دریایی و شهربانو منصوریان برگزار شد و در نخستین مبارزه صدیقه دریایی موفق شد در دو راند شهربانو منصوریان را شکست دهد. این رقابت قرار است در سه مرحله برگزار شود و اگر دریایی در مرحله دوم انتخابی تیم ملی بازهم موفق به شکست منصوریان شود، شهربانو فرصت اعزام به مسابقات جهانی آمریکا را از دست خواهد داد.

تیم ملی ووشو بانوان قرار است در سه وزن 65 کیلوگرم، 70 کیلوگرم و 75 کیلوگرم راهی مسابقات جهانی شود و سهیلا و الهه منصوریان نفرات فیکس اعزامی به این مسابقات هستند و در نهایت قرار است تکلیف نماینده وزن 70- کیلوگرم مشخص شود.

رقابت‌های جهانی ووشو هر دو سال یکبار برگزار و بالاترین سطح از مسابقات این رشته محسوب می‌شود.

پایان پیام/

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.