عصبانیت پائز از والیبالیست‌ها؛ ست سوم را رها کردیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در ست سوم مسابقه با ژاپن تیم بودن و مبارزه کردن را رها کردیم.

به گزارش اقتصاد جوان نیوز ، تیم ملی والیبال ایران در آغاز هفته دوم لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ از ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه سه‌شنبه، پانزدهم خرداد به مصاف ژاپن میزبان هفته دوم رفت و با حساب سه بر صفر با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۷ شکست خورد.

مائوریسیو موتا پائز، سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از این دیدار گفت: تقریبا بازی خیلی خوبی بود. در ست اول مبارزه خوبی داشتیم اما به اندازه کافی برای مقابله با ژاپن استوار نبودیم. بابت دو ست نخست خوشحالم، چرا که بازی‌ خوبی نشان دادیم.

وی افزود: ست سوم خجالت‌آور بود. ما تیم بودن و مبارزه کردن را رها کردیم. به کشورمان احترام نگذاشتیم. به تماشاگران احترام نگذاشتیم. باید بهتر از این می‌بودیم. باید به کاری که انجام می‌دهیم و پیراهنی که پوشیدیم احترام می‌گذاشتیم.

او ادامه داد: از تیم ایران در ست سوم نا امید شدم. امروز اینگونه بود. باید ببینیم برای بازی بعدی چه بازیکنانی را در اختیار داریم چرا که هنوز نمی‌دانیم اما باید برای بازی مقابل برزیل تیم‌تر باشیم، چرا که بازی سختی پیش رو داریم. تا ببینیم چه پیش می‌آید.

انتهای پیام

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.