علی فکی رییس هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی بوشهر شد

به گزارش پایگاه اقتصاد جوان نیوز ، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی، مجمع انتخابتی هیات رزمی بوشهر روز دوشنبه ۱۰ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار گردید.

این مجمع با حضور یوسف بهتری، رییس فدراسیون، یاسر جمالی، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، نماینده وزارت ورزش و جوانان و اعضای مجمع برگزار شد، و علی فکی تنها کاندیدای این انتخابات با کسب ۱۵ رای به عنوان رییس هیات انجمن های ورزش های رزمی استان بوشهر به مدت ۴ سال انتخاب شد.

یوسف بهتری در این مجمع ضمن تقدیر از فعالیت‌های استان بوشهر در ورزش‌های رزمی گفت: بیش از ۱۳۷ سبک مختلف در قالب انجمن ، کمیته و گروه زیر نظر این فدراسیون فعالیت می کنند و استان بوشهر استانی قهرمان پرور است که با سرانه‌ی مطلوبی که در فضاهای ورزش رزمی دارد بعنوان یکی از پایگاه های اصلی فدراسیون در کشور محسوب می شود.

بهتری در پایان گفت: انتظارداریم این هیات هماهنگ و در راستای سیاست های اداره کل ورزش و جوانان برای توسعه این رشته گام بردارد.

یاسر جمالی نیز ضمن اشاره به سابقه درخشان این استان در رشته های رزمی افزود: در بحث استعدادیابی طی تفاهمنامه ای با آموزش و پرورش استان، ورزشکاران مستعد شناسایی و جذب باشگاه های رزمی استان خواهند شد.
‎جمالی خاطر نشان کرد: انتظار داریم با توجه به پتاسیل این رشته سبک های مختلف و شهرستانهای استان فعال تر شوند و ادره کل ورزش و جوانان به صورت ویژه از این هیات مدال آور حمایت خواهد کرد.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.