عمه جواهر با دستور رئیس‌جمهور به آرزوی دیرینه‌اش خواهد رسید

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان از شیراز، مادری که این روزها پیر و فرتوت شده و در همه همایش ها و یادواره های شهدا، آرزوی خود را زیارت قبر مطهر فرزند شهیدش می‌داند.

“عمه جواهر” مادر گرامی شهید والامقام «قاسمعلی احمدی» است که به دلیل صعب العبور بودن جاده دسترسی به مزار شهید، چند سالی است چشم‌انتظار زیارت مرقد مطهر فرزند شهیدش است.

مادری چشم انتظار وصال فرزند و آرزوی زیارت قبر مطهر شهیدش! حرف دلش، دیدن مزار فرزند شهیدش است و در نگاهش، عشق به این دیدار، موج می‌زند.

مزار شهید، در محروم‌ترین منطقه شهرستان ممسنی در «روستای صحرابید تنگ خاص» واقع است، منطقه‌ای که سخت‌گذر و گاه صعب‌العبور است، اما در این دیار، شهیدی در خاک آرمیده که دسترسی به مزارش سخت و دشوار است.

ای کاش، طی این سالها، مسئولان شهرستانی و استانی ما، آرزوی چندین ساله این مادر شهید را درک و اجابت می‌کردند.

در حاشیه سفر رئیس جمهور به شهرستان رستم، امکان دیدار این مادر شهید با آیت‌الله رئیسی فراهم شد و مادر شهید به رئیس جمهور از دلتنگی‌هایش برای فرزند شهیدش گفت.

رئیس‌جمهور با ادای احترام به مقام شامخ شهید “اسمعلی احمدی” قول داد جاده روستایی دسترسی به مزار شهید در تنگ خاص زیرسازی و آسفالت شود. 

فاصله قبر شهید تا جاده آسفالت، قریب به ۱۵ کیلومتر است که در انتهای این جاده، روستای صحرای بید تنگ خاص واقع است. از آنجایی‌که جاده دسترسی مناسب برای حضور این مادر بر سر قبر شهیدش، وجود نداشت، با آسفالت جاده مذکور، این مشکل مرتفع و آرزوی این مادر بعد از سالها انتظار، تحقق پیدا خواهد کرد.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.