فجر ملی / واگذاری ۱۳ هزار میلیارد تومان از دارایی‌های مازاد بانک ملی ایران به مناسبت دهه فجر

بانک ملی ایران به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و در راستای اجرای سیاست های دولت سیزدهم، تعدادی از اموال مازاد خود را به ارزش حدود ۱۳ هزار میلیارد تومان و با شرایط ویژه و خاص از طریق مزایده الکترونیکی سامانه تدارکات دولت(ستاد ایران) به صورت نقد و اقساط به فروش می رساند.

  • به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،این مزایده در بخش اموال اعم از منقول صنعتی(منقول و غیر منقول)،دامداری/کشاورزی، تجاری/خدماتی،مسکونی و اداری که متصرفدار و مشاعی است با پیش پرداخت حداقل 10 درصد قیمت گذاری و حداکثر یک سال تنفس برگزار می شود.نحوه بازپرداخت نیز حداکثر 48 ماه اقساط متوالی ماهیانه، با احتساب دوره تنفس جمعا به مدت حداکثر 60 ماه تعیین شده است.
  • این مزایده از ساعت 12 مورخ 8 بهمن ماه سال جاری تا ساعت 13 مورخ 28 بهمن ماه جاری برگزار می شود.
  • مهلت دریافت اسناد مزایده از ساعت 12 مورخ 8 بهمن ماه جاری تا ساعت 13 مورخ 18 همین  ماه تعیین شده است.
  • مهلت ارائه پیشنهاد و شرکت در مزایده از ساعت 12 مورخ 8 بهمن ماه جاری تا ساعت 13 مورخ 28 بهمن ماه جاری تعیین شده است.
  • پاکت های الکترونیکی این مزایده ساعت 8:30 صبح روز یکشنبه مورخ 29 بهمن ماه جاری بازگشایی می شود.امکان شرکت در مزایده بدون دریافت اسناد مزایده میسر نیست لذا متقاضیان شرکت در مزایده باید جهت شرکت در مزایده تا قبل از اتمام تاریخ مهلت دریافت اسناد مزایده(ساعت 13 مورخ 18 بهمن ماه جاری)نسبت به دریافت اسناد مزایده از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد ایران) اقدام کنند.
  • امکان شرکت در مزایده بدون دریافت اسناد مزایده میسر نیست لذا متقاضیان شرکت در مزایده حتما باید جهت شرکت در مزایده تا قبل از اتمام تاریخ مهلت دریافت اسناد مزایده (ساعت 13 مورخ 18/11/1402) نسبت به دریافت اسناد مزایده از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) اقدام کنند.
  • متقاضیان خرید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت بانک ملی ایران به آدرس www.bmi.ir بخش مناقصه و مزایده،بخش مزایده (نوبت هفتم اموال غیرمنقول و نوبت هشتم اموال منقول) اموال تملیکی و مازاد بانک ملی ایران یا به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) www.setadiran.ir مزایده،بخش مزایده دستگاه اجرایی،بخش مزایده گر، ( مزایده شماره 2002091218000010 اموال غیر منقول  و مزایده شماره 1002091218000009 برای اموال منقول) مراجعه کنند.متقاضیان گرامی همچنین می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره 60994040 تماس حاصل کنند و یا عدد 7 را به سر خط 10004885  پیامک کنند.
  • اطلاعات بیشتر

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.