فرصت خرید بیت کوین را از دست ندهید!

مقامات فدرال رزرو گفتند که تورم همچنان بالاست، در حالی که نرخ بیکاری پایین مانده است. به همین دلیل، این کمیته اعلام کرد که به دنبال دستیابی به حداکثر اشتغال و تورم با نرخ ۲ درصد در بلندمدت است.

جان اوترز، سردبیر ارشد بلومبرگ، گفت که فعالان بازار این تصمیم را به‌عنوان یک مکث جنگ‌طلبانه از سوی FOMC در نظر گرفته‌اند.

در همین حال، قیمت بیت کوین در واکنش اولیه خود به اعلام نرخ فدرال رزرو، ثابت ماند. در زمان نگارش این خبر، بیت کوین در محدوده قیمتی ۲۷،۰۵۰ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته، تنها ۰٫۲۵ درصد رشد دارد.

در واکنش به این موضوع، مایکل ون ده پوپه، تحلیلگر بازار، اظهار داشت دیگر افزایش نرخ در آینده رخ نخواهد داد. او می‌گوید که این وضعیت به سود بیت کوین خواهد بود.

از طرفی، تحلیلگر محبوب، علی مارتینز، الگویی را منتشر کرده که از اواسط آوریل پدیدار شده است. بر اساس این الگو، هر زمان که شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار ۴ ساعته به ۷۳٫۳۱ برسد، قیمت بیت کوین کاهش می‌یابد.

us-fed-fomc-minutes-bitcoin-price-crypto-news-

در حال حاضر، با نزدیک شدن بیت کوین به خط روند نزولی مقاومت در ۲۷،۴۴۰ دلار، شاهد سناریوی مشابهی هستیم. در صورت اصلاح، قیمت بیت کوین به طور بالقوه می‌تواند به ۲۵،۲۰۰ دلار یا حتی پایین‌تر برسد و فرصتی بالقوه برای کسانی که به دنبال خرید در زمان کاهش قیمت هستند، ایجاد شود.با این حال، مهم است که مراقب کندل ۴ ساعته هم باشیم که آیا بالای ۲۷،۴۴۰ دلار بسته می‌شود یا خیر. در صورتی که کندل قیمتی بالاتر از این سطح بسته شود، می‌تواند نشان‌دهنده احیای رالی صعودی باشد.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.