فلاح: میراسماعیلی از عنوان «اختلاس» تبرئه شد

مرتضی فلاح در گفت وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت پرونده آرش میراسماعیلی اظهار کرد: آخرین دادنامه صادر شده برای آرش میراسماعیلی تقریبا از 7 موضوع مطرح شده از چند مورد تبرئه و تنها یک مورد اتهام آن مربوط به اختلاس بوده که به تصرف غیرقانونی اموال دولتی تغییر عنوان داده شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که این طور به نظر می رسد که وی از اتهام وارده تبرئه شده است؟ گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم. عنوان مجرمانه او اختلاس بود و از این مساله تبرئه شده و به جرم دیگر براساس موضوع ماده 598 قانون مجازات اسلامی دایر بر تصرف غیرقانونی در اموال دولتی با پرداخت جریمه نقدی محکوم شده است.

مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: برحسب اتهامات وارده به آرش میراسماعیلی عناوین مجرمانه او از 7 مورد تبرئه شده و یک مورد آن تغییر عنوان پیدا کرده که در حال بررسی و رسیدگی است.

وی در پایان گفت: با توجه به رای صادر شده، این موضوع در حال بررسی و رسیدگی است و  منتظر رای و تصمیم قطعی از سوی حوزه معاونت ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان هستیم.

انتهای پیام

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.