قیمت خودرو امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳/ چراغ بازار خودرو خاموش شد؟

قیمت خودرو امروز، دوشنبه، 7 خرداد 1403 در تمامی محصولات داخلی و مونتاژی کار خود را با ثبات کامل آغاز کرد، طوری که حجم معاملات بازار به کمترین حد خود رسیده و حتی پرطرفدار‌ترین محصولات بازار هم مشتری چندانی ندارند.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز ، قیمت خودرو امروز، دوشنبه، 7 خرداد 1403، در تمام محصولات داخلی و مونتاژی نسبت روز گذشته روندی ثابت  و بدون تغییر را تجربه کرد.

نرخ ارز به‌عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو، همچنان بدون نوسانات شدید به کار خود ادامه می‌دهد تا از تلاطمات بازار خودرو هم کاسته شود.

با توجه به قیمت‌های وبسایت ایران‌جیب، بازار خودرو‌های داخلی و خارجی نسبت به روز‌های گذشته بدون تغییر باقی ماند.

قیمت خودرو‌های داخلی

قیمت تمامی خودرو‌های داخلی ثابت مانده‌ و در رکود کامل قرار گرفته‌اند.

دنا پلاس توربو اتوماتیک و دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) از محصولات لوکس شرکت ایران خودرو، صبح امروز با روند ثابت به ترتیب با قیمت 980 میلیون تومان و یک میلیارد و 50 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسند.

سورن پلاس (فول) نیز با قیمت 712 میلیون تومان بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته معامله می‌شود.

پژو 207 اتوماتیک پانوراما و پژو پارس از پرطرفدارترین محصول شرکت ایران خودرو، هر کدام به ترتیب به قیمت‌های 995 میلیون تومان و 653 میلیون تومان در ثبات کامل نسبت به روز گذشته به فروش می‌رسند.

از دیگر محصولات رده‌بالای داخلی شرکت سایپا شاهینG است که تغییر قیمتی نسبت به روز‌ گذشته پیدا نکرده و با قیمت 715 میلیون تومان گزارش می‌شود.

خودرو داخلی7 خرداد (1)_page-0001

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودرو‌های مونتاژی مانند محصولات داخلی در ثبات کامل بدون هیچ تغییری معامله می‌شوند.

جکJ4 اقتصادی‌ترین محصول مونتاژی کرمان موتور است که صبح امروز بدون تغییر با نرخ 825 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

جک S5 از محصولات محبوب مونتاژی شرکت کرمان موتور، از ابتدای امروز به قیمت یک میلیارد و 630 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ در شمار محصولات لوکس و جذاب مونتاژی این شرکت، هر کدام به قیمت یک میلیارد و 895 میلیون تومان و 2 میلیارد و 240 میلیون تومان همانند سایر محصولات این شرکت بدون هیچ تغییر قیمتی نسبت به روز ‌های گذشته معامله می‌شود.

خودرو خارجی7 خرداد (1)_page-0001

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.