قیمت دلار امروز ۶ خرداد ۱۴۰۳ / ریتم الاکلنگی دلار کاهشی شد

قیمت دلار امروز با کاهش ۵۰۰ تومانی در کانال معاملاتی روز شنبه بازگشایی شد. قیمت این اسکناس در هفته‌های گذشته در روند الاکلنگی قرار گرفته و با نوسانات محدود در کانال ۶ و ۷ کریدور پنجم در گردش است.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز ، قیمت دلار امروز با کاهش ۵۰۰ تومانی در نیمه کانال سوم از کریدور پنجم در حال معامله است. اسکناس دلار با نوسانات ۱۰۰ تا ۵۰۰ تومانی در روند الاکلنگی قرار گرفته و بازار انتظاری شده است.

Screenshot 2024-05-26 at 12.18.04 PM

بازار ارز انتظاری شد

معامله‌گران می‌گویند بازار ارز در شرایط رکودی قرار دارد و بازار انتظاری است. آنها برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در تیر و نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را دلیل عدم تمایل فعالان بازار ارز برای مبادله می‌دانند.

کارشناسان اقتصادی در کوتاه‌مدت قیمت دلار را  با ثبات نسبی پیش‌بینی می‌کنند و معتقدند تا زمانی که اتفاق خاصی مورد توجه بازار ارز قرار نگیرد، قیمت در محدوده‌های فعلی نوسان خواهد داشت.

اسکناس و حواله دلار برای کانال بالاتر خیز برداشت

گفتنی است قیمت درهم امروز کاهش ۸۰ تومانی داشت و با رقم ۱۵ هزار و ۶۶۰  تومانی در حال معامله است. تتر بدون تغییر قیمت روی رقم ۵۸ هزار و ۱۰۰ تومانی ایستاده است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش ۳۱۰ تومانی بازگشایی شد و با قیمت ۷۲ هزار و ۶۹۰ تومانی در حال معامله است و یورو نیز روی رقم ۶۲ هزار و ۳۱۰ تومانی ایستاده و کاهش ۶۰۰ تومانی دارد.

گفتنی است اسکناس دلار امروز رشد ۱۰۵ تومانی داشت و حواله دلار ۹۸ تومان رشد داشت. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۹۱۶ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۹۳۸ تومان عرضه شد.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.