قیمت طلا و سکه امروز 15اسفند ۱۴۰۲ / سکه امامی ۳۵ میلیونی شد

قیمت طلا و سکه امروز با افزایش قیمت دلار همراه شد. در سومین روز هفته، سکه امامی و بهار به کانال بالاتر صعود کردند و هر گرم طلا سه میلیون تومان شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان؛ به نقل از تجارت نیوز، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۴ اسفند با روند صعوی قیمت دلار همراه شد و بازار طلا در تمام قطعات و وزن‌ها افزایشی شد. افزایش قیمت سکه بهار نزدیک به یک میلیون تومان بود و سایر قطعات سکه نیز از ۲۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان گران شدند.

گفتنی است امروز انس جهانی طلا افزایش نزدیک به دو دلاری دارد و روی رقم ۲۰۸۴ دلاری ایستاده است.

سکه بهار یک میلیون گران‌تر شد

سکه امامی امروز دوشنبه ۱۴ اسفند با رشد ۹۹۷ هزار تومانی یک کانال صعود کرد و با قیمت ۳۵ میلیون ۴۵۵ هزار تومانی در حال معامله است. سکه‌ بهار افزایش یک میلیون و ۱۳۵ هزار تومانی دارد و روی قیمت ۳۳ میلیون و ۵۲۵ هزار تومانی ایستاده است.

گفتنی است امروز نیم‌سکه و ربع سکه هر یک با افزایش ۵۵۰ هزار تومانی به ترتیب با قیمت ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی در حال معامله هستند. سکه گرمی با رشد ۲۰۰ هزار تومانی با رقم ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی معامله می‌شود.

قیمت مثقال طلا کانال ۱۳ میلیونی را فتح کرد

قیمت طلا در لحظه نگارش این گزارش افزایشی است. هر مثقال طلای ۱۸ عیار، ۱۷۸ هزار تومان گران شد و به کانال ۱۳ میلیونی صعود کرد. در لحظه نگارش این گزارش این مقدار طلا با رقم ۱۳ میلیون ۱۲۱ هزار تومانی در حال معامله است.

هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد ۵۰ هزار و ۱۰۰ تومانی روی رقم سه میلیون و ۳۸ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم دو میلیون و ۹۹۷ هزار تومانی در حال معامله است.

حباب سکه روز یکشنبه با روند قیمت در توازن قرار داشت. حباب سکه‌‌ امامی ۳۴۲ هزار تومان، سکه بهار ۴۸۸ هزار تومان، نیم‌سکه ۲۳۵ هزار تومان، ربع سکه ۳۴۲ هزار تومان و سکه گرمی ۱۴۶ هزار تومان افزایش دارد.

سردبیر: مهدی رودگر
خبرنگار: سماء زردشت

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.