قیمت میلگرد یک‌شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳/ خیز بازار آغاز شد + جدول

قیمت میلگرد امروز، یک‌شنبه، 6 خرداد 1403، در محصولات آجدار با نوسان و تغییر قیمت گزارش می‌شود. همچنین نرخ میلگرد ساد ه با همان قیمت پیشین و بدون افت و خیز کار خود را شروع کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز ، قیمت میلگرد امروز، یک‌شنبه، 6خرداد 1403، پس از چهار روز رکود و تعطیلی، امروز خیز افزایشی برداشت. چنان‌که بهای میلگرد آجدار با رشد 46 تومانی کار خود را آغاز کرد.

با افزایش قیمت دلار و سنگ آهن، بهای میلگرد هم متاثر شده و نوساناتی را تجربه می‌کند. همچنین اتفاقات یک هفته اخیر بازار کالا را به تعطیلی کشانده بود که اکنون شاهد برهم خوردن رکود در بازار معاملات هستیم. در جدول زیر بهای انواع میلگرد مشاهده می‌شود.

قیمت میلگرد در بازار

میلگرد 14 آجدار A3 زاگرس شهر کرد با 92 تومان افزایش در کانال 25 هزار و 500  تومان قرار دارد.

میلگرد کاسپین 14 آجدار A3 هم بدون تغییر بها با قیمت 26 هزار و 650  تومان به فروش می‌رود.

میلگرد 16 آجدار A3  نورد کوثر اهواز با ریزش 734 تومان در مدار 25 هزار تومان در حال معامله است.

میلگرد 10 آجدار A2 آناهیتا گیلان هم با افزایش 642 تومان با قیمت 26 هزار و 900 تومان ارزش‌گذاری شد.

جدول میلگرد_تجارت نیوزیکشنبهپیش‌بینی می‌شود با افزایش نرخ ارز و دلار بازار میلگرد نیز نوسان زیادی را در این هفته تجربه کند.

مائده مروتی

منبع : تجارت نیوز

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.