قیمت گوشی موبایل امروز 12 مهر 1402

به گزارش اقتصاد جوان نیوز ، امروز چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲، ثبات قیمت گوشی‌های موبایل در پنجمین روز از ابتدای هفته ادامه یافت.

مطالعه بیشتر:

ساخت تراشه ها

قیمت گوشی موبایل

ثبات قیمت گوشی‌های موبایل

در برند پرطرفدار اپل، قیمت‌ها ثابت مانده است. بر این اساس، قیمت گوشی آیفون ۱۳ معمولی ۳۸ میلیون و ۸۳۱ هزار تومان، مدل آیفون۱۳ پرومکس، ۶۹ میلیون و ۸۶۹ هزار تومان و آیفون ۱۴ پرومکس نیز ۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد.

در گروه سامسونگ نیز ثبات قیمت‌ها ادامه یافت، بر این اساس، مدل S22 ultra در همان سطح ۴۳ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان و مدل S23 ultra، در سطح ۴۸ میلیون و ۶۹۹ هزار تومان و در سری اقتصادی، مدل A54، با ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بدون تغییر ماندند. اما قیمت A34 با اندکی کاهش، به سطح ۱۰ میلیون و ۶۰ هزار تومان رسید.

در گروه شیائومی، قیمت گوشی شیائومی Mi 11 ultra در همان سطح ۳۶ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان و مدل Redmi Note 12 pro، نیز در سطح ۱۲ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان ثابت ماندند.

در گروه ناتینگفون، قیمت مدل Nothing phone 1 حدود ۱۶ میلیون و ۶۸۵ هزار تومان و ‌قیمت مدل Nothing phone 2 نیز در سطح ۳۹ میلیون تومان، همچنان بدون تغییر باقی ماندند.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.