قیمت گوشی موبایل امروز 29 مرداد 1402

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اقتصاد جوان بنیامین رمضانی : امروز یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲، نوسان قیمت گوشی موبایل با کاهش در بعضی مدل‌ها همراه شد.

قیمت گوشی موبایل

نوسان قیمت گوشی همزمان با نوسان قیمت دلار

قیمت گوشی موبایل در گروه اپل تقریبا ثابت ماند. به‌طوری که قیمت گوشی iPhone 14 pro max، در سطح ۶۱ میلیون تومان و قیمت گوشی iPhone 13 pro max، در سطح ۷۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان جایگاه خود را تثبیت نمودند. اما قیمت گوشی iPhone 13 معمولی، که طی هفته گذشته روند صعودی داشت و فقط روز گذشته با اندکی کاهش مواجه شده بود، امروز دوباره به روند صعودی خود ادامه داد و با اندکی افزایش به سطح ۳۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید.

در گروه سامسونگ نوسان قیمت‌ها شامل مدل S22 ultra نشد و این دستگاه در همان سطح ۳۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان باقی ماند. قیمت گوشی S23 ultra که در آغاز هفته، روندی افزایشی داشت، دوباره با کاهش قیمت مواجه شد و به سطح ۴۹ میلیون تومان رسید. در سری اقتصادی سامسونگ نیز قیمت گوشی A54 بعد از افزایش قیمت در روز گذشته، امروز با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی، به سطح ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید. در سمت دیگر، قیمت گوشی A34 همچنان جایگاه ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را حفظ کرده است.

در گروه شیائومی قیمت‌ها کمی کاهش یافتند. قیمت گوشی Xiaomi Mi 12 به سطح ۱۹ میلیون و ۸۹۹ هزار تومان و مدل Xiaomi Mi 11 به سطح ۱۹ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان رسیدند. قیمت گوشی ناتینگفون همچنان با آرامش و ثبات سطح ۱۶ میلیون و ۶۸۵ هزار تومان را حفظ نمود.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.