لزوم هوشمندسازی شبکه پستی کشور

به گزارش اقتصاد جوان نیوز ، عیسی زارع پور –  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات – در مراسم رونمایی از چندین پروژه شرکت ملی پست، اظهار کرد: جزو دستگاه‌هایی هستیم که همکاران ما در شرکت ملی پست شبانه روز فعالیت می کنند.

وی افزود: هر بسته پستی که وارد شبکه پستی می‌شود یک گره از فردی را باز می کند و سالی ۳۰۰ میلیون بسته پستی توسط این شرکت جابه جا می شود. بارها بر هوشمند سازی پست صحبت و تاکید شده و قدم‌های خوبی در این زمینه برداشته شده است، اما باید این موضوع شتاب بگیرد.

زارع پور گفت: انتظار ما از همکاران ما در شرکت ملی پست این است که شتاب در روند هوشمند سازی  را در دستور کار خود قرار دهند تا بتوانیم به مردم اعلام کنیم که این شبکه هوشمند شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه سخنانش با تاکید کرد اینکه امروز پست به پیشران اقتصاد دیجیتال تبدیل شده است، تصریح کرد: هر روز بر تعداد کسب و کارها افزوده می شود و در واقع هر کسب و کاری که ایجاد می شود نیازمند جابه جایی مرسولات خود هستند که رکن اصلی آن پست است.

وی در ادامه  گفت: تحول در پست منجر به توسعه کسب و کارها خواهد شد که این امر باید با استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش بنیان و بخش خصوصی رخ دهد.

ادامه دارد…

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.