لغو تمام پروازها به نجف از صبح امروز

به گزارش اقتصاد جوان ، طبق نوتام (اطلاعیه هوانوردی) A0741/23 فرودگاه نجف از ساعت 6 صبح امروز به مدت ۳ روز به دلیل تعمیرات بسته است؛ از این‌رو همه پروازهای نجف تا اطلاع ثانوی لغو می‌شود.

به مسافران قبل از مراجعه به فرودگاه و برای اطلاع از شرایط پروازها با دفاتر ایرلاین هایی که بلیت تهیه کردند ویا شماره ۰۲۱۵۱۰۰۱ اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی(ره) تماس بگیرند.

صالحی، مدیر روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در این باره به خبرنگار فارس گفت: این لغو پروازها به دلیل بروز ناگهانی مشکل در باند فرودگاه نجف رخ داده است.

به گفته وی، فرودگاه امام خمینی (ره) با همکاری سازمان هواپیمایی این آمادگی را دارد در صورت درخواست هر یک از ایرلاین‌هایی که به مقصد نجف پرواز داشته اند برای تغییر مسیر به بغداد موافقت کند.

پروازهای به مقصد نجف که توسط شرکت‌های هواپیمایی کنسل شده است شامل موارد زیر است:

الف) پروازهای خروجی:

CPN7900
IRC 584
IRA 5325
IRA 5319
VRH 6813
ب) پروازهای ورودی
CPN 7901
IRC 585
IRA 5324
IRA 5318
VRH 6814

به گفته مدیر روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در حال حاضر شرکت هواپیمایی زاگرس درخواست  CHG ROUTE به مقصد بغداد دارد.

صالحی گفت که به شرکت‌های هواپیمایی تاکید شده است نمایندگان خود را در این باره به فرودگاه امام معرفی و اعزام کنند.

همچنین شماره تلفن‌های ۰۲۱۵۱۰۰۱۱۸ و ۰۹۶۳۳۰ پاسخگوی مسافران این خط پروازی است.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.