مجمع انتخاباتی فدراسیون بولینگ و بیلیارد بازهم به تعویق افتاد

به گزارش پایگاه خبری اقتصادجوان نیوز، مجمع فدراسیون بولینگ و بیلیارد پس از دو مرحله جابه جایی امروز شنبه با حضور نماینده فدراسیون اسنوکر آسیا تشکیل شد تا بعد از یک سال تأخیر با انجام رأی گیری، تکلیف رئیس جدید آن مشخص شود.

با این حال رأی گیری برای تعیین رئیس به زمان دیگری موکول شد، این تصمیم در حضور رئیس مجمع و با موافقت تمام اعضا اتخاذ شد با این عنوان که مجمع «تنفس» بگیرد.

این تصمیم در حالی اتخاذ شد که شرایط هاشم اسکندری برای ورود به انتخابات و واکنش‌ها نسبت به عدم تأیید صلاحیت احتمالی وی، چالش اصلی پیرامون انتخابات فدراسیون بولینگ و بیلیارد بود.

البته هاشم اسکندری همراه با سه کاندیدای دیگر در محل مجمع حضور داشتند و در حضور آنها تصمیم به لغو و تعویق دوباره انتخابات با عنوان تنفس انتخاباتی گرفته شد.

طبق صحبت‌های مطرح در مجمع، مقرر شد انتخابات فدراسیون بولینگ و بیلیارد تا یک ماه دیگر آینده برگزار شود.

مجمع انتخاباتی امروز فدراسیون بولینگ و بیلیارد در حالی لغو شد که به دلیل عدم حضور به موقع محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای که ریاست آن را بر عهده داشت و همچنین دیگر نمایندگان وزارت ورزش در کل با حدود یک ساعت تأخیر آغاز شد.

بدین ترتیب مجمعی که قرار بود از ساعت ١٠ آغاز شود در نهایت ساعت ۱۰:۴۵ با حضور پولادگر، آرش فرهادیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی، مهین فرهادی زاد نایب رئیس کمیته ملی المپیک و کمال جوانمردی دبیر احرایی کمیته ملی پارالمپیک آغاز شد اما به محض شروع، اعلام اسامی نهایی کاندیداها و مشخص شدن عدم تأیید صلاحیت هاشم اسکندری، باعث لغو آن شد.

پیش از این قرار بود مجمع انتخاباتی فدراسیون ٣ تیر برگزار شود اما ترافیک کاری فدراسیون در آن بازه زمانی باعث جابه جایی آن به ١١ تیر شد، در این تاریخ مجمع با حضور همه اعضا تشکیل شد اما اعلام عدم تأیید صلاحیت هاشم اسکندری و ترک مجمع از سوی اعضا، باعث لغو آن شد.

به این ترتیب برای سومین بار مجمع فدراسیون بولینگ و بیلیارد به تعویق افتاد.

پس از لغو انتخابات امروز، حسین وفایی تنها ایرانی حاضر در انجمن اسنوکربازان حرفه ای جهان که به عنوان نماینده ورزشکاران در مجمع حضور داشت، گفت: اگر اینجا هستم‌ صرفا برای رشد بیشتر بیلیارد است، 

وفایی در مورد حمایتی که از هاشم اسکندری کرده بود گفت: اگر از ایشان حمایت نکنم، از چه کسی حمایت کنم. موفق تر از آقای اسکندری در کدام فدراسیون است، چرا نباید از وی حمایت شود. 

وفایی تصریح کرد: اگر قرار است کسی برای رشته من تعیین تکلیف کند، باید باشم، اگر اینجا هستم صرفا برای همین موضوع است.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.