مراسم رونمایی از تمبر نقش برجسته نقره پروین اعتصامی، اولین بانوی زن ایرانی برگزار شد

مراسم رونمایی از تمبر نقش برجسته نقره پروین اعتصامی، اولین بانوی زن ایرانی که در فهرست مشاهیر یونسکو ثبت جهانی شد،

عصر یکشنبه 30 اردیبهشت ماه در برنامه هفته موزه‌داری که توسط کمیته ملی موزه‌ها – ایکوم و با حضور جمعی از مجموعه‌داران‌ و صاحبان موزه‌های خصوصی کشور درخانه هنرمندان برگزار شد، صورت گرفت.

این رونمایی توسط علی دارابی- قائم‌مقام وزیر و معاون میراث‌فرهنگی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، سیداحمد محیط طباطبایی – معاون اجرایی ایکوم ، سید محمد بهشتی شیرازی- عضو شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری و رحیم پرنیا- مدیر صنایع دستی پرنیا و موزه تمبرهای طلا و نقره ایران انجام شد. در این برنامه که به مناسبت روز جهانی موزه‌ها (۱۸ می برابر با ۲۹ اردیبهشت‌ماه) در خانه هنرمندان برگزار شد، فیلم معرفی موزه تمبرهای طلا و نقره ایران به نمایش درآمد و از تمبر نقش برجسته نقره پروین اعتصامی رونمایی شد. این تمبر به موزه خانه پروین اعتصامی اهدا گردید. در ادامه سیداحمد محیط طباطبایی – رییس ایکوم از یکصد موزه سراسر ایران با حضور ۴۵ داور متخصص در حوزه میراث و موزه در ۱۴ شاخص تجلیل به عمل آورد. تقدیر و نشان انجمن ایکوم برای دومین سال پی‌در‌پی به موزه تمبرهای طلا و نقره ایران اهدا شد. تلگرام : https://t.me/eghtesadejavanir

اینستاگرام : www.instagram.com/eghtesadejavan.ir

وب سایت :www.eghtesadejavannews.ir

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.