معرفی مناطق برتر در میزان برقراری انضباط مالی

ابراهیم باقی مدیر کل امور مجامع و حسابرسی شهرداری تهران گفت: در راستای تحقق بند ۳ ماده ۱۱ برنامه پنج ساله سوم توسعه شهر تهران، مبنی بر احصا شاخص‌های کلیدی عملکرد مناطق ۲۲ گانه، سازمان‌های وابسته و شرکت‌های تابعه و اندازه گیری و گزارش آن در مقاطع مختلف سال، گزارش ارزیابی عملکرد مناطق ۲۲ گانه تحت عنوان میزان برقراری انضباط مالی در سال ۱۴۰۱ بر مبنای شاخص‌های کلیدی و کاربردی توسط این اداره کل تهیه شده است.

باقی افزود: انعکاس وضعیت عملکرد مناطق ۲۲ گانه در قالب گزارش مذکور، بیانگر میزان تحقق و دستیابی مدیریت شهری به مأموریت‌ها، سیاست‌ها، تدابیر و رویکردهای شهرداری تهران، همچنین میزان تحقق اهداف کمی مصوب در برنامه پنج ساله سوم می‌باشد.

مدیر کل امور مجامع و حسابرسی شهرداری تهران خاطر نشان ساخت: این گزارش در نهایت منتج به تعیین نقاط قوت و قابل بهبود واحدهای مذکور خواهد شد و امید می‌رود مبنایی برای بهبود عملکرد در دوره‌های آتی فراهم آورد.

وی یادآور شد: عملکرد مناطق ۲۲ گانه در ۵ سطح بسیار مطلوب، مطلوب، متوسط، نیازمند توجه و ضعیف ارزیابی شده است که بر این اساس به ترتیب منطقه ۹ – ۸ – ۱۴ – ۱۹ – ۷ و ۱۳ در سطح بسیار مطلوب ارزیابی شده اند.

گفتنی است ابراهیم باقی ازمتخصصان امورمالی بانک ملی ایران است که به عنوان مدیرکل مجامع وحسابرسی به شهرداری تهران مامور شده است

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.