موسسه «مصاف ایرانیان» متعلق به علی‌اکبر رائفی‌پور از کجا تامین مالی می‌شود؟

به گزارش اقتصاد جوان؛ به نقل از روزنامه اعتماد: رائفی‌پور پیش از انتخابات اخیر مجلس، اموال خود را منتشر کرده بود؛ او گفته که مستاجر است و هیچ پولی بابت سخنرانی‌هایش نمی‌گیرد و اگر هم کسی پولی به حساب موسسه واریز کند، ارتباطی به او ندارد!

▪️او همچنین درباره محل درآمدش برای خرج زندگی نوشته «۶۰۰ میلیون تومان پول نزد یکی از دوستانم (آهنگری) دارم که هر ماه سود آن را محاسبه کرده و پرداخت می‌کند.» البته او حدود ۷ سال پیش گفته بود که خرج زندگی‌اش را از یک مغازه عطاری در محله‌ای پایین شهر تهران یا خارج از تهران کسب می‌کند؛ رائفی‌پور در توضیحات بیشتر گفته بود که من سرمایه‌گذاری کرده‌ام و یکی از دوستانم آنجا کار می‌کند.

▪️او هرگز توضیح نداده که موسسه مصاف با این حجم از فعالیت و واحدهایی که ذیل موسسه تشکیل شده، بودجه برای گرداندن موسسه را از کجا می‌آورد.

 

سردبیر: مهدی رودگر
خبرنگار: سماء زردشت

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.