واکنش تند معنوی‌نژاد به خط خوردنش از تیم ملی والیبال

تیم ملی والیبال ایران از روز  سه‌شنبه رقابتهای خود را در هفته دوم لیگ ملتها آغاز می‌کند که بهروز عطایی سرمربی تیم ملی ۱۴ بازیکن را برای اعزام به روتردام هلند انتخاب کرد.

تنها تغییر تیم ملی، خط خوردن محمد جواد معنوی‌نژاد است که میثم صالحی جایگزین او شده است. اما این بازیکن باسابقه با انتشار یک استوری، ناراحتی‌اش را از خط خوردن از تیم ملی نشان داد. معنوی‌نژاد در این رابطه نوشت: ” این نیز بگذرد. صبر بهترین عکس العمل در برابر ناحقیست و گذر زمان بهترین وسیله برای اثبات تصمیمات نادرست.”

به گزارش ایسنا، هفته دوم لیگ ملتها به میزبانی روتردام هلند و اورلئان در فرانسه از ۲۰ تا ۲۵ ژوئن (۳۰ خرداد تا ۴ تیرماه) برگزار می‌شود که ایران با تیم‌های هلند، آمریکا، ایتالیا و آلمان بازی می‌کند.

۱۴ بازیکن ایران که از سوی بهروز عطایی سرمربی تیم ملی انتخاب شده‌اند به ترتیب زیر هستند:

 سید محمد موسوی (کاپیتان)، مهدی جلوه، محمد ولی‌زاده، محمد طاهر وادی، جواد کریمی، امین اسماعیل‌نژاد، علی حاجی‌پور، محمدرضا حضرت‌پور، آرمان صالحی، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، پوریا حسین خانزاده، شهروز همایونفرمنش، میثم صالحی.

برنامه بازیهای ایران در هفته دوم به ترتیب زیر است:

ایران – آلمان: سه‌شنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۴:۳۰

ایران – ایتالیا: چهارشنبه ۳۱ خرداد ساعت ۱۴:۳۰

ایران – آمریکا: جمعه دوم تیر ساعت ۱۸

ایران – هلند: شنبه سوم تیر ساعت ۱۸:۳۰

بیشتر بخوانید:

معنوی‌نژاد به ساتورنیا ایتالیا پیوست؛ “بازی در ایتالیا آسان نیست”

انتهای پیام

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.