پاراکانو انتخابی پارالمپیک – مجارستان شهلا بهروزی‌راد سومین سهمیه پارالمپیک ایران را کسب کرد

شهلا بهروزی راد و سعید حسین پور ایران را صاحب دو سهمیه دیگر در رقابتهای پارالمپیک پاریس کردند تا به ابن ترتیب قایقرانی پاراکانو با سه قایق راهی فرانسه شود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان ، در ادامه رقابتهای قایقرانی آب‌های ارام قهرمانی جهان و انتخابی پارالمپیک فرانسه، شهلا بهروزی‌راد در خط ۱ فینال با نمایندگان آلمان، اسپانیا، فرانسه، لهستان، ایتالیا، ازبکستان و دو حریف از انگلیس رو به رو شد و در پایان با زمان ۵۰.۳۵ ثانیه در رده هشتم قرار گرفت و سهمیه پارالمپیک پاریس را کسب کرد.

همچنین سعید حسین‌پور با کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان پاراکانو موفق به کسب سهمیه پارالمپیک پاریس شد.

حسین‌پور در این رقابت در خط ۳ مسابقه با نمایندگان چین، مجارستان، فرانسه، ایتالیا، پرتقال، اسپانیا و دو قایقران برزیل رو به رو شد و در پایان با زمان ۴۸.۴۲ ثانیه صاحب مدال برنز مسابقات شد و سهمیه پارالمپیک پاریس را کسب کرد.

پیش از این اسلام جاهدی در کلاس VL2 مردان صاحب سهمیه پارالمپیک پاریس شده بودند.

با کسب این سهمیه یک اتفاق تاریخی برای قایقرانی ایران رقم خورد و برای نخستین بار سهمیه‌های پاراکانوی ایران در پارالمپیک به عدد ۳ رسید.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.