پشتیبانی بلاکچین آمازون از پالیگان؛ گامی بزرگ در جهت توسعه وب۳

ادغام فناوری PoS پالیگان در بلاکچین مدیریت‌شده آمازون، فرصت‌های جدیدی برای توسعه‌دهندگان و مؤسسات مالی فراهم می‌کند.

به گزارش اقتصاد جوان نیوز ، بلاکچین آمازون  (AMB)، با ادغام پشتیبانی از شبکه اصلی اثبات سهام (PoS) پالیگان و شبکه آزمایشی مومبای، گام مهمی در فضای بلاکچین برداشته است. این خدمت کاملاً مدیریت‌شده که به سهولت دسترسی به بلاکچین‌های عمومی و خصوصی معروف است، نشان‌دهنده اهمیت روزافزون فناوری‌های بلاکچین در بخش‌های مختلف است.

پالیگان، به‌عنوان یک راه حل مقیاس‌پذیر که با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار است، برای پردازش تراکنش‌های بالاتر و هزینه‌های تراکنش پایین‌تر شناخته می‌شود. این بلاکچین اغلب در ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز (dapps)، به‌ویژه در زمینه توکن‌های غیرقابل تعویض  (NFT)، بازی‌های وب۳ و موارد استفاده از توکن‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طبق اعلامیه‌ای که در وبلاگ پالیگان منتشر شده، با پشتیبانی از PoS پالیگان، به توسعه‌دهندگان راهی قابل‌ اعتماد، قابل مقیاس و به‌صرفه از نظر هزینه برای ساخت برنامه‌های وب۳ فراهم می‌شود. همچنین در راهنمایی توسعه‌دهندگان، تأکید شده است که AMB در ساخت برنامه‌های وب۳ مقاوم بر روی بلاکچین پالیگان کمک می‌کند و دسترسی بدون سرور و فوری به PoS پالیگان را بدون هزینه حداقلی فراهم می‌آورد.

مزایای شبکه برای گروه‌های مختلف کاربران

ادغام پالیگان در AMB به نفع طیف گسترده‌ای از ذینفعان، از جمله برندهای مصرفی، مؤسسات مالی و توسعه‌دهندگان است. این امکان به برندهای مصرفی اجازه می‌دهد تا از طریق سیستم‌های مختلف، NFTها را به‌عنوان پاداش به مشتریان ارائه دهند.

مؤسسات خدمات مالی می‌توانند از این تکنولوژی برای بهبود پیشنهادات دارایی دیجیتال استفاده کنند. توسعه‌دهندگان بازی‌های وب۳ می‌توانند NFTهایی را ایجاد کنند که به کمک آن بازیکنان می‌توانند در بازی و یا در بازارهای مبتنی بر پالیگان مبادله کنند.

دسترسی AMB پالیگان مزایایی مانند زمان کمتر برای ورود به بازار و مقیاس‌پذیری خودکار را به مصرف‌کنندگان خود ارائه می‌دهد. علاوه بر این، بر اساس ادعای پالیگان، توسعه‌دهندگان می‌توانند تا 80 درصد در هزینه‌های زیرساخت نود بلاکچین در مقایسه با زیرساخت‌های دیگر صرفه‌جویی کنند.

روزانه، توسعه‌دهندگان کاربردهای بیشتر و بیشتری را برای برنامه‌های قابل‌مقیاس و عمومی با استفاده از PoS پالیگان برای قابلیت ایجاد تراکنش‌های سریع‌تر و هزینه‌های تراکنش پایین‌تر کاوش می‌کنند. این کاربردها از بازارهای  NFT، پاداش‌های وفاداری تا توکن‌سازی دارایی‌های واقعی و … متغیر است.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.