پیام احساسی همسر مسی؛ عجب احساس افتخاری!

به گزارش اقتصاد جوان نیوز و به نقل از اسپورت، سرانجام لیونل مسی توانست به رویای خود با تیم ملی فوتبال آرژانتین دست پیدا کند.

آلبی سلسته نمایش بسیار خوبی در جام جهانی به لطف درخشش مسی داشت و توانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد. مسی بیشترین نقش را در این قهرمانی داشت و در نهایت هم عنوان بهترین بازیکن جام را کسب کرد.

آنتونیلا همسر مسی پیامی احساسی را برای این بازیکن منتشر کرد و نوشت: نمی‌دانم چگونه سخنان خود را آغاز کنم و از چه کلماتی استفاده کنم. عجب احساس افتخار بزرگی به تو داریم. لئو از تو تشکر می‌کنیم که به ما یاد دادی که نباید هیچ وقت تسلیم شد و تا پایان برای رسیدن به هدف جنگید. سرانجام تو به رویای خود رسیدی و قهرمان جهان شدی. تو برای این جام سال‌های زیادی جنگیدی و اذیت شدی تا این‌که در نهایت آن را به دست آوردی.

او در پایان نوشت: عجب لحظات زیبا و خاصی است. به عنوان قهرمانان به آرژانتین برمی‌گردیم. مسی از تو به‌خاطر این افتخار بزرگ تشکر می‌کنیم. تو شایسته آن هستی. تو چالش‌های زیادی را پشت سر گذاشتی و در نهایت موفق به قهرمانی شدی.

مسی پیش از این هم به فینال جام جهانی در سال ۲۰۱۴ راه پیدا کرده بود که تیم او برابر آلمان شکست خورد.

انتهای پیام

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.