پیروزی قاطع والیبال ایران مقابل آلمان در لیگ ملت‌های ۲۰۲۳

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود از هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۳ از ساعت ۱۴:۳۰ به میزبانی هلند به مصاف تیم ملی آلمان رفت و توانست حریف خود را از پیش‌رو بردارد.

شاگردان عطایی در این مسابقه در ۳ ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۱۶ از سد حریف خود گذشتند تا هفته دوم لیگ ملت‌ها را با پیروزی آغاز کنند.

بهروز عطایی در ابتدای این مسابقه از ترکیب سیدمحمد موسوی، محمد ولی‌زاده، مرتضی شریفی، پوریا حسین‌خانزاده، محمدطاهر وادی، امین اسماعیل‌نژاد و محمدرضا حضرت‌پور برابر آلمان استفاده کرد. جواد کریمی، علی‌ حاجی‌پور، شهروز همایونفرمنش دیگر بازیکنان ایران در این مسابقه بودند که در مواقع مورد نیاز با نظر سرمربی به زمین مسابقه آمدند.

شاگردان عطایی در هفته اول از سد تیم ملی چین گذشتند و نتیجه را به تیم‌های ژاپن، لهستان و اسلوونی واگذار کردند. تیم ملی والیبال ایران ساعت ۱۴:۳۰ فردا (چهارشنبه ۳۱ خرداد) در دومین مسابقه خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها به مصاف لاجوردی‌پوشان ایتالیا می‌رود.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.