چگینی رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی شد

تهران- اقتصاد جوان  افشین چگینی با کسب حداکثر آرا در مجمع انتخابات فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی به مدت چهار سال به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان ، مجمع انتخاباتی فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی امروز (سه‌شنبه) در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک با حضور سیدمحمدشروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش، سیدمناف‌ هاشمی‌ دبیر کمیته ملی المپیک و اعضای مجمع برگزار شد.

تلگرام : https://t.me/eghtesadejavanir

اینستاگرام :  www.instagram.com/eghtesadejavan.ir

افشین چگینی، یوسف بهتری، حمیدرضا پارسی‌منش، یوسف جاویدان، محمد عسگری و جاسم منوچهری، نامزدهای ریاست فدراسیون بودند.

از این جمع، پارسی‌منش‌ و یوسف جاویدان به سود بهتری و منوچهری نیز به سود چگینی انصراف دادند. عسگری هم پس‌ از ۱۰ دقیقه سخنرانی، انصراف داد و مجمع را ترک کرد.

در ادامه اسبقیان، گفت: به عناوین مختلف پیام‌هایی‌ به من و همکارانم ارسال می‌شد که وزارت ورزش‌ از فردی حمایت می‌کند که اینجا اعلام می‌کنم وزارت‌ به مجامع‌ و اعضای آن احترام می‌گذارد و در انتخابات هیچ فدراسیونی از فردی حمایت نکرده و نخواهد کرد. در ۱۲ مجمعی که من بودم، وزیر ورزش حتی از من سوال نکرده به چه‌ فردی رای دادم و هیچ‌ توصیه‌ای‌ هم نداشت.

در نهایت رای‌گیری برگزار شد و از مجموع ۵۳ رای، چگینی ۲۷ رای و بهتری ۲۶ رای کسب کردند و با توجه به نرسیدن به حد نصاب، انتخابات به دور دوم کشیده شد. در دور دوم هم افشین چگینی با کسب ۳۰ رای به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد. یوسف بهتری هم ۲۳ رای گرفت.

فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی از ۲۹ آذرماه سال گذشته به سرپرستی مجید زارعیان، مدیریت شد. پیش از آن، یوسف بهتری برای مدت چهار سال ریاست این فدراسیون را برعهده داشت.

بنابر درخواست چند نفر از اعضای مجمع و با تایید سایر اعضا و اسبقیان، قرار شد، اعضای هیات رئیسه حداکثر تا ۴۵ روز آینده در مجمع عمومی فدراسیون بعد از رای‌گیری انتخاب شوند.

 افشین چگینی

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.